Oto krótkie podsumowanie weekendowych występów młodzieży lędzińskiego MKS-u, która może zapisać go po swojej stronie jak najbardziej na plus.

Juniorzy młodsi: Leśnik Kobiór – MKS 2:3 (Drążek 2, Gaweł),

MKS: Sobczyk – Bierut, Ł.Buchała, Czudaj, Drążek, Gaweł, Gierczak, Koczur, Krzemień, Patalong, Stasiński.

Orliki: Siódemka Tychy – MKS 2:6 (B.Płoski, Tabuła – po dwie, Segeth, Pająk – po 1),

Na ostatnim wyjazdowym meczu orliki stawiły się w komplecie.  Po bardzo emocjonującym spotkaniu przy mocnym i kulturalnym dopingu rodziców obu drużyn wygraliśmy  z Siódemką Tychy 6:2, mono iż na 5 minut do  końca było tylko 3:2 dla nas.
MKS: Gralak, Gumprecht, Kruciński, Larysz, Pająk, Segeth, Skrzyniarz oraz Kubica, Kupczyk, Lipniarski, Tabuła, Zając.
Zawodnikami meczu zostali Daniel Segeth oraz Bartosz Płoski.

Młodziki: MKS – Ogrodnik Cielmice 3:0 walkower,

Żaczki, w turnieju rozegranym na obiekcie JUWe Jaroszowice spisały się dzielnie, rywalizując jak równy z równym ze swoimi rywalami. Podopieczni trenera Kozłowskiego, w zdecydowanej większości młodsi od swoich rówieśników po fantastycznym meczu pokonali 2:1 JUWe Jaroszowice. W spotkaniach ze Stalą Chełm Sląski oraz Akademią Sportu KSB minimalnie lepsi okazali się rywale (0:2 i 0:4).

Dziękujemy najmłodszym piłkarzom za walkę i ambitną grę w trudnych warunkach, przy padającym deszczu.