Oto krótki raport z weekendowych (26-27-05.) występów młodzieży oraz rezerw w tyskiej b klasie.
Orliki, rywalizujące w grupie mistrzowskiej Podokręgu, po bardzo emocjonującym meczu niestety uległy UKS Wola 6:4. Wynik był otwartą sprawą do końca, ale to nasi piłkarze zeszli z boiska pokonani.
Skład: Wojtek Majer, Daniel Segeth, Bartek Czudaj, Bartosz Tabuła, Grzegorz Pająk (1), Eryk Zatoń (1), Jakub Malczyk (1), Paweł Kupczyk, Dominik Labe i Igor Larysz (1). Dziękujemy piekarni Segeth za pyszne pączki.
Nie udał się wyjazd drużyny B orlików do Tychów, gdzie nasi piłkarze wysoko przegrali z Siódemką Tychy, a jedynego dola dla MKS zdobył Kasjan Rudziński. Podobnie, tyską wyprawę na mecz z APN GKS źle będą wspominał młodziki, które uległy tyszanom 1:7. Jedyną bramkę zdobył Dominik Jałowy.
Zwycięstwo natomiast odnieśli juniorzy zwyciężając 5:1 Czaplę Kryry, po trzech bramkach Beniamina Drążka i po jednej Błażeja Gierczaka i Patryka Czudaja. Juniorzy już w środę o godzinie 17.00 zmierzą się w kolejnym meczu w Orzeszu z Nowym Sokołem.
Żaczki w turnieju rozegranym na lędzińskim orliku zremisowały 1:1 ze Stalą Chełm Śląski oraz minimalnie uległy Golowi Bieruń 1:2.
Rezerwy MKS-u uległy w Łaziskach Górnych rezerwom miejscowej Polonii 1:2 (1:2), a zespół Zbyszka Janika rywalizował w składzie: Apajewski – Buchała (P.Majer 46), S.Czudaj, Hudy, Janik, G.Kostrzewa, Nowrocki (Krzykawski 82), Mielec, M.Majer, Sieradzki (Michalski 72), Urbańczyk (Morks 46).
żółte kartki: Kostrzewa, M.Majer, P.Majer
Gole zdobywali: Brzozowski 17, Prochownik 37 – Sieradzki 23.