Dużo emocji przyniosły weekendowe spotkania młodzieży, z których chyba najwięcej działo się w pojedynku orlików z rocznika 2010 z GKS Tychy. Nasi młodzi piłkarze przegrywali już 2:4, następnie 4:6, lecz pokazali charakter i wyrwali punkt w meczu z zespołem z Tychów.

Młodzież:

Juniorzy: Znicz Jankowice – MKS Lędziny 7:2 (bramki Mateusz Firlej – dwie), relacja w odrębnym poście;

Trampkarze: Siódemka I Tychy – MKS Lędziny 11:1 (bramka Malczyk),

Orliki E1: MKS – KP GKS Tychy 6:6, bramki Karol Głąb (x3), Michał Kowalczyk (x2), Filip Szprengiel,

Orliki E2: JUWe Jaroszowice – MKS Lędziny 3:9 (bramki Michał Firlej 4, Filip Szprengiel 4, Igor Włodarczyk)

Żaki: niedziela 06.06., godz. 9.00, turniej na orliku przy ul. Pokoju

Siódemka Tychy – Polonia Łaziska Górne 4:0,

MKS – Siódemka 0:0,

MKS – Polonia 3:2 (bramki Mateusz, Filip, Wiktor).

W słoneczny sobotni poranek nasza drużyna żaków (rocznik 2012 i młodsi) grali w zorganizowanym w Lędzinach turnieju, w którym za przeciwników mieli drużyny Siódemki Tychy oraz Polonii Łaziska.

MKS wystąpił w składzie: Przemek, Patryk, Franek, Maciek, Filip, Kordian, Antoś, Miłosz, Karol, Wiktor, Filip Sz. oraz Mateusz.

W pierwszym spotkaniu nasza drużyna bezbramkowo zremisowała z drużyną Siódemki Tychy po bardzo wyrównanym spotkaniu, gdzie nie brakowało okazji strzeleckich z obu stron. Im dłużej trwał mecz, tym coraz bardziej obie drużyny chciały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Mecz obfitował w dużą ilość sportowej walki i finalnie zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów.

W drugim spotkaniu Żaki zmierzyły się z drużyną Polonii Łaziska. MKS rozpoczął ten mecz od prowadzenia 1-0. Chwilę później po kontrze wyrównali goście z Łazisk. Przy wyniku 1-1 goście otrzymali rzut karny, który wylądował na słupku bramki strzeżonej przez Przemka Apajewskiego. Jednak co się odwlecze… i po chwili było już 1-2 dla Polonii. Nasza drużyna nie załamała się i na 5 minut przed końcem wyrównała wynik meczu na 2-2. Chwilę później było już 3-2 dla MKS-u i takim też wynikiem zakończyło się to emocjonujące spotkanie. Bramki strzelali: Filip, Wiktor oraz Mateusz.

Dziękujemy za udział w turnieju drużynie Polonii Łaziska oraz Siódemki Tychy.