W weekend 10-11 września odbyło się kilka spotkań z udziałem lędzińskiej młodzieży. Poszkodowani mogą być jedynie piłkarze żaków, którzy z uwagi na niesprzyjającą aurę nie rozegrali swojego turnieju.

Oto komplet rezultatów:

Młodziki IV liga: APN GKS Tychy – MKS 3:3 (bramki: Firlej, Głąb, Ścierski),

Trampkarze: Unia Bieruń – MKS 1:2 (Bojanowski, Kruciński),

Młodziki V liga: MKS – UKS Grom Tychy 7:5 (bramki: Firlej 4, Nowicki, Mańka, Wiśniewski),

W sobotę swój pierwszy turniej rozegrała także najmłodsza drużyna skrzatów, która na boisku przy ul. Filaretów w Tychach dzielnie walczyła z przeciwnikami z Czułowianki Tychy, Niepokornych Orzesze oraz Siódemki Tychy. Spotkania przyniosły sporo bramek, ale przede wszystkim wiele frajdy dla Mai, Tymka, Mieszka, Oliwiera, Olka, Miłosza i Wojtka.

Drużyna skrzatów wraz z trenerem. Foto: arch.