Jeszcze weekend się nie skończył, a już mamy dla Państwa komplet rezultatów – nie tylko – w meczach młodzieży. Poniżej bramkowy skrót z meczy trampkarzy. Oto szczegóły:

  • juniorzy: MKS Lędziny – LKS Wisła Wielka 5:2 (bramki: Spyra 4, Czudaj – relacja w odrębnym newsie)
  • trampkarze: MKS Lędziny – Niepokorni Orzesze, 8:0 (bramki: Zatoń 3, Gumprecht, Tabuła, Morkisz, Miśka, Pająk),
  • młodziki: Leśnik Kobiór – MKS Lędziny, 2:5 (bramki: Gumprecht 2, Miśka, Zych, Michał Kowalczyk)
  • orliki E1: Polonia Tychy – MKS Lędziny 3:3 (bramki: Pisarzowski, Głąb, Ścierski),
  • orliki E2, turniej w Suszcu:

MKS – Football Projec Suszec 5:2 (Odelga 3, Szprengiel 2),

MKS – Znicz Jankowice I 7:2 (Szprengiel 3, Firlej 2, Włodarczyk, Nowicki)

MKS – Znicz II Jankowice 15:3 (Szprengiel 4, Firlej 6, Nowicki 3, Odelga, Włodarczyk)

  • żaki, turniej w Tychach z udziałem Polonii Tychy i Gromu Świerczyniec, niedziela godzina 8.00, boisko przy ul. Borowej 123)
  • MKS – Grom Świerczyniec 2:4, MKS – Polonia Tychy 5:1

„Wczesną pobudkę zaserwowali sobie rodzice i zawodnicy drużyny Żaków w niedzielny poranek. Turniej w Tychach z udziałem Gromu Świerczyniec, Polonii Tychy oraz MKS-u Lędziny rozpoczynał się już o godzinie 8:00 na Orliku przy ulicy Borowej. W pierwszym meczu po godzinie 8:00 nasi zawodnicy – chyba nie przyzwyczajeni do wczesnego rozgrywania meczu zaprezentowali się trochę słabiej niż drużyna Gromu z Bojszów- Świerczyńca. Przez cały czas musieliśmy gonić wynik z 0:1 na 1:1 , z 1:2 i na 2:2. Później dwie bramki Gromu i mecz zakończył się wynikiem 2:4 dla drużyny Gromu, która po prostu wykorzystała nadarzające się okazje do strzelenia bramek. W drugim meczu MKS grał z żeńską drużyną Polonii Tychy. Drużyna w Tychach dopiero się tworzy, więc potrzebne były posiłki z drużyny Gromu. Mecz zakończył się wygraną MKS-u 5:1 ale jak dobrze wiemy – wynik nie jest najważniejszy i cieszy fakt, że chętnych dziewczynek do grania w piłkę jest coraz więcej. Cała drużyna MKS-u zaprezentowała się przyzwoicie natomiast na wyróżnienie zasłużył Patryk Porwit (z którego kiedyś MKS będzie miał nie małą pociechę w grze defensywnej) oraz Miłosz Krupa. Kolejny turniej za tydzień w Lędzinach”  – tak występ swoich podopiecznych podsumował trener Marcin Bratek.

Skład MKS-u: Przemek Apajewski, Franek Szołtysek, Miłosz Centkowski, Miłosz Krupa, Patryk Porwit, Maciej Myalski, Kordian Jandzio, Karol Zduńczyk, Mikołaj Milaczanowski, Remigiusz Ingram, Maja Moskalik oraz Szymon Jankowski.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałych występów!