Skoro jesteśmy w dobrych nastrojach związanych z rozstrzygnięciami Budżetu Obywatelskiego 2019, czas jeszcze na jedne podziękowania z mojej strony i dobrą wiadomość organizacyjną.

Jak wszyscy zdajemy sobie sprawę, w ostatnim czasie borykaliśmy się z dużymi problemami z nagłośnieniem na naszym obiekcie, przez co oprawa meczów – zwłaszcza w IV lidze, i teraz klasie okręgowej – stanowiła problem, z uwagi na stan sprzętu nagłośnieniowego.

Nie mniej jednak, dzięki Zespołowi Muzycznemu „Znajomi” (a w szczególności Dominikowi Ingramowi) otrzymaliśmy bezpłatnie mikser, dwie kolumny, a także kable dzięki którym już w trakcie meczu z Iskrą Pszczyna znów byliśmy słyszalni.

Dziękujemy za wsparcie i bezinteresowną pomoc dla Klubu! Mamy nadzieję, że sprzęt będzie służył przez dłuższy czas i będzie mógł być wykorzystywany przy różnych okazjach.

A jednocześnie przy okazji, polecamy Zespół i podajemy – przy pomocy grafiki – dane kontaktowe, w razie gdybyś Ktoś z Państwa szukał profesjonalnej oprawy muzycznej!