W dniu dzisiejszym (16.10.) udało się rozegrać spotkanie orlików MKS-u i Czułowianki Tychy, i to jeden z niewielu – jak się okazuje – piłkarskich akcentów tego weekendu. Jutro MKS udaje się do Bierunia Nowego na mecz z Piastem, początek spotkania zaplanowano na godzinę 15.00. Przypominamy, iż od dnia jutrzejszego (17.00) wszystkie mecze piłkarskie (także z udziałem młodzieży) odbywają się bez udziału publiczności.

Odnotujmy wynik meczu orlików E1: MKS – Czułowianka 5:3 (bramki zdobywali: Michal Firlej 2, Filip Szprengiel 2, Tomek Kubica).

Odwołane na dzień dzisiejszy zostały spotkania rezerw (wyjazdowy z Tysovią Tychy), trampkarzy (domowy z Leśnikiem Kobiór), a także turniej w Suszcu z udziałem orlików.

Nowy termin meczu Tysovia Tychy – MKS II Lędziny to sobota 31.10, godzina 12.00. Trampkarze zagrają z Leśnikiem w sobotę 7.11 o godzinie 10.00.

Życzymy zdrowia! Trzymajmy się dzielnie w oczekiwaniu na lepsze … dla kibiców czasy…