…Państwu, że MKS Lędziny przegrał w sparingowym spotkaniu z Górnikiem Wesoła 1:10 (1:5) ? Tak właśnie, takim rezultatem zakończył się drugi kontrolny mecz naszej drużyny. Górnik Wesoła pokazał MKS-owi kawał dobrej, szybkiej, kombinacyjnej piłki. MKS zagrał bez pomysłu, wolno, lędzinianie mieli problemy z rozgrywaniem piłki już na swojej połowie boiska. Pozostaje mieć nadzieję, że trener i drużyna wyciągną wnioski z tej klęski. Zresztą, rok temu też ulegliśmy latem Victorii Jaworzno 0:8, a potem jesień była w wykonaniu MKS-u całkiem niezła. Jedyną bramke dla naszej drużyny zdobył w 8 minucie Mateusz Śliwa, który ładnym wolejem wykończył dośrodkowanie Gąsiora. W MKS-ie na pozycji napastnika testowany jest były zawodnik ZET-ki Tychy oraz Leśnika Kobiór – Krzysztof Czyjt.

MKS:

I połowa: Mokry – Sopelewski, Mikolasz, M.Roszak, Karlik, Gołaś, Śliwa, Samek, Gąsior, Gardawski, Bomba oraz Salamon

II połowa: Mokry – Gajewski, G.Kostrzewa, Karlik, Salamon, Samek, Gołaś, Granek, Napieraj, Czyjt oraz Kucharczyk, Cięciara, Sopelewski, Bortel, Bratek.