Przedstawiamy tradycyjny raport z weekendowych (22-24.09.) występów młodzieży. Cieszy komplet zwycięstw w spotkaniach od juniorów po orlików oraz postępy w grze i organizacji gry żaczków.

Juniorzy: MKS – LKS Studzionka 7:1 (Chromik 3, Czudaj 3, Śmigowski)

Młodziki: MKS – JUWe Jaroszowice 14:1 (bramki: Bartosz Tabuła 5, Kacper Morkisz 4, Igor Larysz 2, Bartek Płoski, Artur Zając, Eryk Zatoń),

Skład MKS-u: Wojtek Majer, Bartek Czudaj, Bartosz Tabuła, Kamil Skrzyniarz, Artur Zając ,Bartek Płoski, Eryk Zatoń, Grzegorz Pająk, Kacper Morkisz, Kacper Hamik, Mateusz Gumprecht, Igor larysz, Daniel Segeth i Dominik Labe.

Zawodnikami meczu zostali Bartosz Tabuła i Kacper Morkisz.

Młodzi z czwartym zwycięstwem z rzędu. Foto: R.Wowro

Orliki: MKS – Grom Świerczyniec 7:1 (Morkisz 3, Zając, Czernielewski, 2 samobójcze);

Trampkarze: Krupiński – MKS 0:10 (Jałowy 2, Jakub Nowak 2, Szweda 2, Firlej, Maroszek, Kuzak, Tukaj).

Żaki: 1:1 z Gromem Świerczyniec, 3:3 z Golem Bieruń, 2:4 z Unią Bieruń Stary – takie wyniki uzyskali najmłodsi piłkarze w trakcie turnieju rozegranego w Bieruniu Nowym. Cieszy postęp zawodników w grze, a także fakt , iż do zespołu dołączyła kolejna grupa zawodników zrzeszonych w najmłodszej grupie.