Miniony weekend przyniósł zwycięstwa wszystkich zespołów młodzieżowych: tj. juniorów, młodzików i i orlików. Swoje chwile radości w trakcie turnieju rozgrywanego na orliku mieli także najmłodsi piłkarze MKS-u.

Juniorzy młodsi: Unia/Gol – MKS 4:5 (bramki: Gaweł x3, Drążek, Buchała)

MKS: Adamczyk, Buchała, Chromik, Czudaj, Drążek, Gaweł, Gierczak, Jacek, Matysek, Sobczyk, Stasiński.

Młodziki: MKS – APN II GKS Tychy 8:0 (bramki: Szweda x2, Jałowy x2, Firlej x2, J.Nowak i samobójcza);

MKS: Firlej, Jałowy, Jarczak, Kuzak, Maroszek, Sz.Nowak, Płoski, Szweda, Tukaj oraz J.Nowak, Praetz, Szyndlar.

Orliki: MKS – Grom Świerczyniec 14:3 (bramki zdobywali: Igor Larysz 6, Bartosz Tabuła 4, Grzegorz Pająk 2, Mateusz Gumprecht oraz Bartek Płoski – po 1).

Drużyna orlików MKS-u stawiła się w komplecie (15 zawodników) na mecz z zespołem Grom Świerczyniec. Po dobrym spotkaniu, grając dwoma składami pokonała przeciwników 14:3.
Zawodnikami meczu zostali Bartosz Tabuła i Igor Larysz.

Żaczki stoczyły wyrównane boje z GTS Bojszowy i Stalą Chełm Śląski, minimalnie przegrywają po 0:1. Natomiast, sportowy rewanż piłkarzom trenera Kozłowskiego udał się na drużynie Piasta Bieruń, która została także pokonana 1:0. Cieszy zatem dobra gra, zaangażowanie i widoczny z turnieju na turniej postęp.

Od najbliższego weekendu żaczki rywalizować będą ponownie ze Stalą, a także z JUWe Jaroszowice i Akademią Sportu KSB.