W piątek o godzinie 17:00 Juniorzy MKS’u Lędziny podejmowali na wyjeździe zespół Sokoła Woli, przegrywając mecz 6:0 (3:0). Mecz zakończył się przedwcześnie, ponieważ w 65 minucie ciężkiej kontuzji doznał zawodnik drużyny przeciwnej. Jednocześnie było to ostatnie spotkanie ligowe naszych Juniorów.

Mecz na samym początku zaczął się wyrównanie, i to MKS pierwszy stworzył sobie groźną sytuację, z dalszym upływem czasu było jednak coraz gorzej. Wola przejęła inicjatywę nad grą i stwarzała sobie sytuacje. MKS’owi na pewno nie pomogło to iż w bramce znów musiał wystąpić zawodnik z pola. Wola narzuciła naszym piłkarzom trudne warunki efektem czego była strata aż 6 bramek. MKS próbował i stwarzał sobie coraz to lepsze sytuacje, lecz o dobrym wykończeniu akcji nie było mowy, momentami padał deszcz, co sprawiło, że było bardzo ślisko i trudno było utrzymać równowagę. Efektem tego była sytuacja Marszałka, który wychodząc sam na sam z bramkarzem poślizgnął się marnując dogodną sytuację. Wrzutki z rzutów rożnych nie przynosiły wymaganego efektu, bo piłki częściej zbierali zawodnicy drużyny przeciwnej. Trudno było ułożyć grę i narzucić własne tempo, zmiany w drugiej połowie były dobre, Juniorzy częściej byli przy piłce i znów stworzyli sobie parę dobrym okazji, mecz nieszczęśliwie zakończył się przedwcześnie, z powodu ciężkiej kontuzji.

Co prawda gra nie wyglądała dobrze, a momentami Juniorzy byli kompletnie zagubieni, przeciwnik przeważał i bez dwóch zdań było to ich spotkanie, jednocześnie zespół Woli zrewanżował się za wysoką porażkę w Lędzinach 7:2. Dla Juniorów sezon już się zakończył, musieli borykać się z kłopotami kadrowymi i radzić sobie nawet bez zmian. Teraz pozostaje przemyśleć swoje błędy i przygotować się do następnych występów oraz ciężko pracować na treningach, a zawodnikowi drużyny przeciwnej, który ucierpiał w tym spotkaniu, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Skład Juniorów: Sieradzki (Sobczyk) – Łyżwiński (Gaweł), Białoń, Buchała, Loska, Nowrocki (Drążek), Hudy (P.Czudaj), Szweda, Giza, Czudaj, Marszałek (Lach).

Skrót: