MKS Lędziny uległ Górnikowi 09 Mysłowice 0:2 (0:1) w pierwszym spotkaniu kontrolnym tego lata. Pierwszego gola straciliśmy już w pierwszej minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i główce rywala, drugi gol padł niedługo po przerwie, po faulu Sopelewskiego, gracz Górnika pewnie wykorzystał jedenastkę. Z nowych zawodników można było zobaczyć Mariusza Gajewskiego oraz Arka Zdziarskiego, zagrał także ostatnio grający w rezerwach GKS-u Tychy Sławomir Granek. W sparingu wystąpili m.in. Bratek, Cięciara, swoją szansę dostał też Arek Bortel, po długiej przerwie spowodowanej kontuzją znów w bramce wystąpił Mateusz Malik. W składzie nie było jeszcze przebywających na urlopach Bednarka, Mikolasza, nie grał także Sowik. Chętnych do gry i tak nie brakowało, rywalizacja w zespole jest spora, a kolejna okazja do udowodnienia przydatności już w sobotę o 11 w meczu z Górnikiem Wesoła.

W spotkaniu wystąpili:

Skład I polowa: Mokry, Roszak M., Gajewski, Gołaś, Kostrzewa G., Śliwa, Karlik,  Gardawski, Bomba, Samek, Brona.
II połowa: Malik, Roszak M., Karlik, Gołaś, Sopelewski, Granek Sławomir, Salamon, Gardawski, Firlej K., Gąsior, Napieraj.
Zmiany w II poł.: 70 min. Kucharczyk za Malik,75 min. Cięciara za Karlik i Bratek za Gołaś,80 min.Gajewski za Gardawski,81 min.Bortel za Roszak M.,82 min. Zdziarski Arkadiusz za Granek,83 min.Bomba za Gąsior.