Piłkarski weekend MKS-u rozpoczęła wczoraj drużyna żaków. Niestety, w Bieruniu uległa Unii 0:5 i nadal pozostaje choćby bez punktu w rundzie wiosennej. Dużo lepiej powiodło się trampkarzom, którzy podejmowali liderującą Iskrę Pszczyna.

Mimo, że mecz nie układał się po myśli drużyny Wiesława Szwarockiego, która przegrywała już 1:4 (m.in. gole padły po dwóch niesłusznie podyktowanych karnych), to mecz zakończył się wygraną trampkarzy MKS-u w stosunku 5:4! Hattrickiem popisał się Michał Nagi, a kolejne gole dołożyli Łukasz Szymura i Krzysztof Rośkowicz.

W pozostałych meczach ligi trampkarzy starszych: Studzienice – Sokół Wola 2:0 , Brzeźce – Unia Bieruń 2:1 .

Drużyna Wiesława Szwarockiego  z dorobkiem 12 punktów po 5 wiosennych kolejkach objęła prowadzenie w tabeli. Tyle samo oczek ma Iskra, a po 9 punktów mają Studzienice i Sokół Wola i to miedzy tą czwórką zespołów rozstrzygnie się sprawa tytułu mistrzowskiego w podokręgu Tychy.