Po bardzo emocjonującym i stojącym na niezłym poziomie meczu, lędzińskie „żaczki” zeszły pokonane z boiska w Pszczynie, zespół Dawida Karlika przegrał 2:3 (po dwóch golach Rafała Sieradzkiego). Natomiast trampkarze młodsi Jacka Mikolasza rozgromili w Bojszowach GTS.

Obiektywnie patrząc na przebieg spotkania żaków sprawiedliwy byłby remis ze wskazaniem na … MKS . Niestety brakło koncentracji przy wykończeniu 100 % sytuacji. Gratulacje należą sie całej drużynie ale szczególne brawa zebrał bramkarz MKS-u Damian Pieczka, który dwukrotnie bronił rzut karny oraz popisywał sie wspaniałymi interwencjami.
Wszystkich chętnych kibiców, ciekawych jak poczynają sobie najmłodsze pociechy lędzińskiego klubu zapraszam w najbliższy poniedziałek na ul.Stadionową o godz 16. A przeciwnikiem będzie po raz kolejny drużyna Iskry !

Skład MKS-u: Pieczka, Nowrocki, Czudaj, Musioł, Hudy, Szczepanek, Jastrzębski, Sieradzki, Noras, Buchała, Giza oraz Forreiter,  W.Michalak , Bizoń.

Trampkarze młodsi bez problemów pokonali bojszowski GTS 7:0, a gole zdobywali: Filip Laryż 2, Adrian Hachuła 2, Kamil Mych, Bartosz Haba i Michał Nagi.