W dniu wczorajszym miniturniejem piłkarskim zakończyły się zajęcia organizowane przez MKS „Lędziny” w trakcie ferii zimowych 2017. W trakcie dwóch tygodniu ferii grupa kilkudziesięciu dzieciaków pod okiem trenerów Mirosława i Ryszarda Wowro pięciokrotnie miała okazję wziąć udział w zajęciach odbywających się w hali sportowej Ośrodka „Centrum”.

We wczorajszym turnieju wzięło udział 23 zawodników, a na zakończenie wszyscy otrzymali słodycze oraz klubowe smycze, z kolei najlepszy zespół dodatkowo otrzymał klubowe gadżety, w postaci szalików i kubków.

W tym miejscu dziękujemy Prezesowi FRSKFiT Andrzejowi Kostyrze za udostępnienie sali oraz Prezesowi Honorowemu Klubu Edwardowi Urbańczykowi za zaangażowanie i pomoc w organizacji zajęć.