Oto kadra pierwszej drużyny na halowy turniej w Bojszowach i na sparing z ZET Tychy. W Bojszowach zespół poprowadzi Mariusz Gajewski, a w Tychach – w zastępstwie trenera Idczaka, trener Sebastian Kokoszka. Wyjazd z Lędzin na mecz w Tychach o 15.15 (zbiórka w Tychach o 15.45).

Bojszowy:

1. Gąsior Łukasz
  2. Mokry Krzysztof
  3. Karlik Dawid
  4. Roszak Mateusz
  5. Kostrzewa Grzegorz
  6. Śliwa Mateusz
  7. Kapela Piotr
  8. Stworzyjan Norbert
  9. Kubica Piotr
  10. Pytel Paweł

Jak widać w kadrze znalazły się trzy nowe nazwiska: Pytel, Kubica i Stworzyjan (wszyscy ostatnio związani z ekipą futsalową GKS-u Tychy). Zawodnicy ci od 10 stycznia podjęli treningi w Lędzinach oraz wyrażają chęć reprezentowania naszych barw. To zawodnicy ofensywni, a najbardziej znany Norbert Stworzyjan występował w 4 lidze w barwach Nadwiślana (można go oglądac w Górnośląskiej Lidze Halowej – Gastromax Tychy). Piotr Kubica i Paweł Pytel są wychowankami MOSM Tychy, ten pierwszy występował tez w barwach Pogoni Imielin.

Do kadry pierwszego zespołu włączeni zostaną juniorzy: Zbyszek Janik, Tomasz Kaczmarek, Krystian Ziółkowski i Arkadiusz Smolorz.

Wyjazd z boiska w Lędzinach godz. 15:15

Zbiórka w Tychach godz. 15:45

1. Brandys  Paweł
  2. Sopelewski Damian
  3. Ziółkowski Krystian
  4. Bednarek Grzegorz
  5. Mikolasz Jacek
  6. Skutela Szymon
  7. Ingram Kamil
  8. Janik Zbigniew
  9. Firlej Krzysztof
  10. Smolorz Adrian
  11. Cuber Grzegorz
  12. Frukacz Adam
  13. Gąsior Adrian
  14. Kaczmarek Tomasz
  15. Michalski Grzegorz
  16. Nagi  Nikodem

Trener Idczak przebywa jeszcze w szpitalu po zabiegu i na treningach pojawi się od poniedziałku.