W  sezonie 2013/2014 MKS rywalizował będzie z kilkoma nowymi zespołami. Jak zawsze staramy się przygotować podsumowanie transferów w klubach grupy I, ale by zapoznać się z informacjami dotyczącymi nowych rywali zapraszam także i do odwiedzenia stron internetowych klubów, które w minionym sezonie w naszej grupie nie rywalizowały.

Informuję także, że portal internetowy Doroty i Jerzego Dusika www.silesiasport.com, na którym zawsze można było znaleźć sporo informacji i zdjęć ze spotkań grupy I,  już wkrótce będzie dostępny w nowej formule pod adresem www.SportowaSilesia.com (na razie aktualne wiadomości można znaleźć na Fb).

Adresy stron klubowych:

Urania Ruda Śląska – www.gksurania.pl

Strażak Mikołów – www.strazakmikolow.futbolowo.pl

Dąb Gaszowice – www.dab-gaszowice.com

Piast Bieruń Nowy – www.ksbierunnowy.futbolowo.pl

Rymer Rybnik – www.rymer-rybnik.futbolowo.pl

Naprzód Rydułtowy – www.ksnaprzodrydultowy.pl

Ogrodnik Cielmice – www.ogrodnikcielmice.futbolowo.pl