Znamy terminarz meczów rezerw MKS’u Lędziny. Druga drużyna MKS’u zainauguruje rozgrywki w niedzielę 21 sierpnia, rezerwy zagrają na wyjeździe z drużyną LKS I Krzyżowice o godzinie 17:00. Rezerwy występować będą w Tyskiej B klasie.
Terminarz podajemy poniżej:
Kolejka 1 w dniach 20-08-2016/21-08-2016
1 | UKS I WARSZOWICE | – BRZEŹCE – KRYRY | 2016-08-21 | 17:00 |
2 | KRUPIŃSKI II SUSZEC | – LKS I WOSZCZYCE | 2016-08-21 | 17:00 |
3 | LKS I WISŁA MAŁA | – POLONIA II ŁAZISKA | 2016-08-21 | 17:00 |
4 | LKS I MIZERÓW | – CZARNI PIASEK | 2016-08-21 | 17:00 |
5 | LKS I KRZYŻOWICE | – MKS II LĘDZINY | 2016-08-21 | 17:00 |
6 | LKS II GOCZAŁKOWICE | – ZET II TYCHY | 2016-08-21 | 11:00 |
7 | LEŚNIK KOBIÓR | – KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 2016-08-21 | 17:00 |
Kolejka 2 w dniach 27-08-2016/28-08-2016
8 | BRZEŹCE – KRYRY | – KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 2016-08-27 | 17:00 |
9 | ZET II TYCHY | – LEŚNIK KOBIÓR | 2016-08-28 | 11:00 |
10 | MKS II LĘDZINY | – LKS II GOCZAŁKOWICE | 2016-08-28 | 11:00 |
11 | CZARNI PIASEK | – LKS I KRZYŻOWICE | 2016-08-27 | 17:00 |
12 | POLONIA II ŁAZISKA | – LKS I MIZERÓW | 2016-08-28 | 17:00 |
13 | KRUPIŃSKI II SUSZEC | – LKS I WISŁA MAŁA | 2016-08-28 | 17:00 |
14 | UKS I WARSZOWICE | – LKS I WOSZCZYCE | 2016-08-28 | 17:00 |
Kolejka 3 w dniach 03-09-2016/04-09-2016
15 | LKS I WOSZCZYCE | – BRZEŹCE – KRYRY | 2016-09-03 | 17:00 |
16 | LKS I WISŁA MAŁA | – UKS I WARSZOWICE | 2016-09-04 | 17:00 |
17 | LKS I MIZERÓW | – KRUPIŃSKI II SUSZEC | 2016-09-04 | 17:00 |
18 | LKS I KRZYŻOWICE | – POLONIA II ŁAZISKA | 2016-09-04 | 17:00 |
19 | LKS II GOCZAŁKOWICE | – CZARNI PIASEK | 2016-09-04 | 11:00 |
20 | LEŚNIK KOBIÓR | – MKS II LĘDZINY | 2016-09-04 | 17:00 |
21 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | – ZET II TYCHY | 2016-09-04 | 17:00 |
Kolejka 4 w dniach 10-09-2016/11-09-2016
22 | BRZEŹCE – KRYRY | – ZET II TYCHY | 2016-09-10 | 16:00 |
23 | MKS II LĘDZINY | – KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 2016-09-11 | 11:00 |
24 | CZARNI PIASEK | – LEŚNIK KOBIÓR | 2016-09-10 | 16:00 |
25 | POLONIA II ŁAZISKA | – LKS II GOCZAŁKOWICE | 2016-09-11 | 16:00 |
26 | KRUPIŃSKI II SUSZEC | – LKS I KRZYŻOWICE | 2016-09-11 | 16:00 |
27 | UKS I WARSZOWICE | – LKS I MIZERÓW | 2016-09-11 | 16:00 |
28 | LKS I WOSZCZYCE | – LKS I WISŁA MAŁA | 2016-09-10 | 16:00 |
Kolejka 5 w dniach 17-09-2016/18-09-2016
29 | LKS I WISŁA MAŁA | – BRZEŹCE – KRYRY | 2016-09-18 | 16:00 | |
30 | LKS I MIZERÓW | – LKS I WOSZCZYCE | 2016-09-18 | 16:00 | |
31 | LKS I KRZYŻOWICE | – UKS I WARSZOWICE | 2016-09-18 | 16:00 | |
32 | LKS II GOCZAŁKOWICE | – KRUPIŃSKI II SUSZEC | 2016-09-18 | 11:00 | |
33 | LEŚNIK KOBIÓR | – POLONIA II ŁAZISKA | 2016-09-18 | 16:00 | |
34 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | – CZARNI PIASEK | 2016-09-18 | 16:00 | |
35 | ZET II TYCHY | – MKS II LĘDZINY | 2016-09-18 | 11:00 |
Kolejka 6 w dniach 24-09-2016/25-09-2016
36 | BRZEŹCE – KRYRY | – MKS II LĘDZINY | 2016-09-24 | 16:00 |
37 | CZARNI PIASEK | – ZET II TYCHY | 2016-09-24 | 16:00 |
38 | POLONIA II ŁAZISKA | – KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 2016-09-25 | 16:00 |
39 | KRUPIŃSKI II SUSZEC | – LEŚNIK KOBIÓR | 2016-09-25 | 16:00 |
40 | UKS I WARSZOWICE | – LKS II GOCZAŁKOWICE | 2016-09-25 | 16:00 |
41 | LKS I WOSZCZYCE | – LKS I KRZYŻOWICE | 2016-09-24 | 16:00 |
42 | LKS I WISŁA MAŁA | – LKS I MIZERÓW | 2016-09-25 | 16:00 |
Kolejka 7 w dniach 01-10-2016/02-10-2016
43 | LKS I MIZERÓW | – BRZEŹCE – KRYRY | 2016-10-02 | 16:00 |
44 | LKS I KRZYŻOWICE | – LKS I WISŁA MAŁA | 2016-10-02 | 16:00 |
45 | LKS II GOCZAŁKOWICE | – LKS I WOSZCZYCE | 2016-10-02 | 11:00 |
46 | LEŚNIK KOBIÓR | – UKS I WARSZOWICE | 2016-10-02 | 16:00 |
47 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | – KRUPIŃSKI II SUSZEC | 2016-10-02 | 16:00 |
48 | ZET II TYCHY | – POLONIA II ŁAZISKA | 2016-10-02 | 11:00 |
49 | MKS II LĘDZINY | – CZARNI PIASEK | 2016-10-02 | 11:00 |
Kolejka 8 w dniach 08-10-2016/09-10-2016
50 | BRZEŹCE – KRYRY | – CZARNI PIASEK | 2016-10-08 | 15:00 |
51 | POLONIA II ŁAZISKA | – MKS II LĘDZINY | 2016-10-09 | 15:00 |
52 | KRUPIŃSKI II SUSZEC | – ZET II TYCHY | 2016-10-09 | 15:00 |
53 | UKS I WARSZOWICE | – KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 2016-10-09 | 15:00 |
54 | LKS I WOSZCZYCE | – LEŚNIK KOBIÓR | 2016-10-08 | 15:00 |
55 | LKS I WISŁA MAŁA | – LKS II GOCZAŁKOWICE | 2016-10-09 | 15:00 |
56 | LKS I MIZERÓW | – LKS I KRZYŻOWICE | 2016-10-09 | 15:00 |
Kolejka 9 w dniach 15-10-2016/16-10-2016
57 | LKS I KRZYŻOWICE | – BRZEŹCE – KRYRY | 2016-10-16 | 15:00 |
58 | LKS II GOCZAŁKOWICE | – LKS I MIZERÓW | 2016-10-16 | 11:00 |
59 | LEŚNIK KOBIÓR | – LKS I WISŁA MAŁA | 2016-10-16 | 15:00 |
60 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | – LKS I WOSZCZYCE | 2016-10-16 | 15:00 |
61 | ZET II TYCHY | – UKS I WARSZOWICE | 2016-10-16 | 11:00 |
62 | MKS II LĘDZINY | – KRUPIŃSKI II SUSZEC | 2016-10-16 | 11:00 |
63 | CZARNI PIASEK | – POLONIA II ŁAZISKA | 2016-10-15 | 15:00 |
Kolejka 10 w dniach 22-10-2016/23-10-2016
64 | BRZEŹCE – KRYRY | – POLONIA II ŁAZISKA | 2016-10-22 | 15:00 |
65 | KRUPIŃSKI II SUSZEC | – CZARNI PIASEK | 2016-10-23 | 15:00 |
66 | UKS I WARSZOWICE | – MKS II LĘDZINY | 2016-10-23 | 15:00 |
67 | LKS I WOSZCZYCE | – ZET II TYCHY | 2016-10-22 | 15:00 |
68 | LKS I WISŁA MAŁA | – KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 2016-10-23 | 15:00 |
69 | LKS I MIZERÓW | – LEŚNIK KOBIÓR | 2016-10-23 | 15:00 |
70 | LKS I KRZYŻOWICE | – LKS II GOCZAŁKOWICE | 2016-10-23 | 15:00 |
Kolejka 11 w dniach 29-10-2016/30-10-2016
71 | LKS II GOCZAŁKOWICE | – BRZEŹCE – KRYRY | 2016-10-30 | 11:00 |
72 | LEŚNIK KOBIÓR | – LKS I KRZYŻOWICE | 2016-10-30 | 14:00 |
73 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | – LKS I MIZERÓW | 2016-10-30 | 14:00 |
74 | ZET II TYCHY | – LKS I WISŁA MAŁA | 2016-10-30 | 11:00 |
75 | MKS II LĘDZINY | – LKS I WOSZCZYCE | 2016-10-30 | 11:00 |
76 | CZARNI PIASEK | – UKS I WARSZOWICE | 2016-10-29 | 15:00 |
77 | POLONIA II ŁAZISKA | – KRUPIŃSKI II SUSZEC | 2016-10-30 | 14:00 |
Kolejka 12 w dniach 05-11-2016/06-11-2016
78 | BRZEŹCE – KRYRY | – KRUPIŃSKI II SUSZEC | 2016-11-05 | 13:30 |
79 | UKS I WARSZOWICE | – POLONIA II ŁAZISKA | 2016-11-06 | 13:30 |
80 | LKS I WOSZCZYCE | – CZARNI PIASEK | 2016-11-05 | 13:30 |
81 | LKS I WISŁA MAŁA | – MKS II LĘDZINY | 2016-11-06 | 13:30 |
82 | LKS I MIZERÓW | – ZET II TYCHY | 2016-11-06 | 13:30 |
83 | LKS I KRZYŻOWICE | – KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | 2016-11-06 | 13:30 |
84 | LKS II GOCZAŁKOWICE | – LEŚNIK KOBIÓR | 2016-11-06 | 11:00 |
Kolejka 13 w dniach 12-11-2016/13-11-2016
85 | LEŚNIK KOBIÓR | – BRZEŹCE – KRYRY | 2016-11-13 | 13:30 |
86 | KS POLONIA MIĘDZYRZECZE | – LKS II GOCZAŁKOWICE | 2016-11-13 | 13:30 |
87 | ZET II TYCHY | – LKS I KRZYŻOWICE | 2016-11-13 | 11:00 |
88 | MKS II LĘDZINY | – LKS I MIZERÓW | 2016-11-13 | 11:00 |
89 | CZARNI PIASEK | – LKS I WISŁA MAŁA | 2016-11-12 | 13:30 |
90 | POLONIA II ŁAZISKA | – LKS I WOSZCZYCE | 2016-11-13 | 13:30 |
91 | KRUPIŃSKI II SUSZEC | – UKS I WARSZOWICE | 2016-11-13 | 13:30 |