[singlepic=6201,360,320]

Stoją od lewej: Wiceprezes Robert Żmijewski, Prezes Edward Urbańczyk, Henryk Palka (gospodarz), Adam Frukacz, Krystian Ziółkowski, Marcin Majer, Grzegorz Kostrzewa, Łukasz Cięciara, Kamil Hajduk, Patryk Piekut, Dominik Maniura (kierownik), Trener Kazimierz Rozmysłowski.
Klęczą: Tomasz Kaczmarek, Kamil  Ingram, Grzegorz Cuber, Rafał Maniura, Mateusz Długajczyk, Mateusz Makosz, Maciej Jałowy, Grzegorz Kuliński.
Z dołu: Arkadiusz Smolorz i Paweł Napieraj.

Juniorzy Sezon 2009/2010 - terminarz i wyniki:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Pniówek MKS 2:8 (Majer,Ingram - po 2, W.Cuber, G.Cuber, Napieraj, R.Papacz - po 1 29.08. 11.00
MKS Fortuna Wyry 3:0 (Majer, W.Cuber, Lis) 02.09. 17.00
MKS Krupiński 2:2 (Napieraj, Majer) 05.09. 11.00
MKS Mikołów 3:3 (G.Cuber 3) 19.09. 11.00
Nadwiślan MKS 1:1 (G.Kostrzewa) 26.09. 11.00
MKS Sokół Wola 1:1 (G.Cuber) 03.10. 11.00
Iskra MKS 3:1 (Majer) 10.10. 11.00
Bojszowy MKS 2:1 (Frukacz) 24.10. 11.00
MKS Wisła Wielka 5:1 (Majer 2, Ingram, G.Cuber, Frukacz) 31.10. 11.00
MKS Juve 5:1 (Majer 2, Frukacz 2, Sowik) 07.11. 11.00
Krupiński MKS 1:1 (Hajduk) 24.04 11.00
Mikołów MKS 1:3 (Gardawski, Napieraj, Makosz) 08.05 11.00
MKS Nadwiślan 3:1 (sam., G.Cuber, Kaczmarek) 16.05 11.00
Sokół MKS 4:3 (Gardawski, G.Cuber, Majer) 22.05 11.00
MKS Iskra 2:1 (Napieraj 2) 30.05 11.00
Fortuna MKS 0:3 w.o. 03.06 14.00
JUVE MKS 2:7 (Napieraj 3, G.Kostrzewa, G.Cuber, Ingram, Piekut) 05.06 11.00
MKS Bojszowy 5:1 (Hajduk 2, Ingram W.Cuber, Frukacz) 13.06 11.00
Wisła Wielka MKS 0:3 (Napieraj, G.Cuber, Ingram) 20.06 11.00
MKS Pniówek 3:0 w.o. 26.06 11.00

Juniorzy kadra sezon 2009/2010:

Imię i Nazwisko Data ur. Pozycja
Grzegorz Kuliński 26.05.93r. B
Łukasz Gąsior 28.07.92r. B
Dawid Sitarz 11.05.94r. B
Artur Pieczka 22.07.94r. B/O
Maciej Jałowy 06.07.94r. O
Grzegorz Kostrzewa 01.12.91r. O
Mateusz Makosz 13.11.93r. O
Mateusz Długajczyk 12.10.94r. O
Rafał Maniura 12.06.94r. O
Tomasz Fąfara 07.01.94r. O
Tomasz Lis 01.12.94r. O
Łukasz Cięciara 06.05.91r. O
Arkadiusz Smolorz 03.02.92r. O
Tomasz Kaczmarek 17.03.93r. O/P
Grzegorz Michalski 23.01.92r. P
Rafał Papacz 12.09.94r. P
Krzysztof Salamon 30.12.90r. P
Zbigniew Janik 94r. P
Kamil Ingram 01.03.94r. P
Patryk Piekut 16.04.93r. P
Kamil Hajduk 12.08.93r. P
Wojciech Długajczyk 24.03.91r. P
Krystian Ziółkowski 05.01.93r. P
Paweł Kostrzewa 29.05.90r. P
Marcin Majer 11.07.92r. N
Adam Frukacz 06.01.92r. N
Mateusz Żaba 20.09.94r. N
Grzegorz Cuber 20.01.93r. N
Witold Cuber 10.03.94r. N
Paweł Napieraj 11.01.90r. N
Trener: Piotr Bomba (jesień), Kazimierz Rozmysłowski (wiosna)    
Kierownik: Sławomir Roszak    

Końcowa tabela tyskiej ligi juniorów 2009/2010:

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 Sokół Wola 20 46 57-23
2 Krupiński Suszec 20 42 78-40
3 Iskra Pszczyna 20 42 56-25
4 MKS Lędziny 20 41 63-27
5 AKS Mikołów 20 33 40-41
6 GTS Bojszowy 20 27 43-55
7 Pniówek Pawłowice 20 24 46-58
8 Nadwiślan Góra 20 20 34-54
9 Wisła Wielka 20 18 20-51
10 JUVE Jaroszowice 20 13 31-67
11 Fortuna Wyry 20 12 24-51

Strzelcy juniorki:

10 – G.Cuber, Majer

9 – Napieraj

6 – Ingram

5 – Frukacz

3 – W.Cuber, Hajduk

2 – Gardawski, G.Kostrzewa

1 –  Kaczmarek, Makosz, Lis, R.Papacz, Piekut, Sowik, samobójcza

6 – walkower