[singlepic=13889,360,320]

U góry od lewej:  trener Wiesław Szwarocki, Tomasz Szprengiel, Łukasz Szymura, Michał Urbańczyk, Jędrzej Krawczyk, Tomasz Ferenc, Rafał Jastrzębski, Kamil Żmijewski, Grzegorz Białorucki, Bartłomiej Kozłowski;

U dołu od lewej: Andrzej Krzykawski, Karol Lipiński, Adrian Szweda, Szymon Mielec, Błażej Wojciuch, Artur Giza.

[singlepic=14240,360,320]

Juniorzy starsi kadra sezon 2014/2015:

Imię i Nazwisko Data ur. Pozycja
Kamil Żmijewski 11.08.97r. B
Dawid Czyżnik 09.06.98r. B
Sebastian Czudaj 22.12.99r. O
Rafał Mróz 23.03.96r. O
Bartłomiej Kozłowski 13.07.96r. O
Szymon Mielec 31.12.98r. O
Adam Adamus 10.05.99r. N
Artur Giza 24.02.99r. N
Marcin Józefowicz 28.06.95r. O
Bartosz Haba 06.01.98r. N
Rafał Jastrzębski 11.04.99r. N
Tomasz Ferenc 19.06.97r. P
Adrian Szweda 24.06.99r. P
Tomasz Szprengiel 09.09.96r. P
Eryk Urbanek 12.07.98r. P
Karol Lipiński 31.12.97r. N
Michał Urbańczyk 02.06.96r. P
Grzegorz Białorucki 03.04.96r. P
Błażej Wojciuch 03.02.99r. O
Szymon Woźniak 18.04.96r. P
Karol Nowrocki 17.02.99r. N
Łukasz Szymura 14.03.96r. N
Jędrzej Krawczyk 01.07.97r. N
Maksymilian Hudy 28.06.99r. P
Dawid Wróbel 24.04.98r. P
Rafał Loska 26.02.00r. P
Nikodem Nagi 03.06.95r. N
Michał Nagi 01.02.97r. P
Trener: Wiesław Szwarocki    

Juniorzy starsi Gr. A1 sezon 2014/2015 - terminarz i wyniki:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2014:        
MKS Piast B.N. 4:1 (Białorucki, M.Urbańczyk, Urbanek, N.Nagi) 31.08.14r. 11.00
pauza MKS nie odbył się, GTS wycofany z rozgrywek 07.09. 11.00
MKS ZET Tychy 1:0 (M.Urbańczyk) 14.09. 11.00
JUWe MKS 4:1 (Białorucki) 20.09. 12.00
MKS Znicz Jankowice 3:0 (Krawczyk 2, M.Nagi) 28.09. 11.00
MKS Ogrodnik Cielmice 4:1 (Białorucki, Krawczyk, Szymura, Lipiński) 05.10. 11.00
Unia B.St. MKS 2:2 (Jastrzębski, M.Urbańczyk) 12.10. 11.00
Grupa mistrzowska        
LKS Rudołtowice-Ćwilklice MKS 1:4 (Jastrzębski 2, M.Urbańczyk, Lipiński) 19.10. 11.00
MKS Znicz Jankowice 3:3 (Szymura 2, Białorucki), zweryfikowany jako w.o. 3:0 26.10. 11.00
Wiosna 2015        
JUWe MKS 0:8 (Mróz 2, Hudy 2, M.Urbańczyk, Nowrocki, Woźniak, Krawczyk) 12.04.15 r. 11.00
MKS LKS Studzienice 0:1 19.04. 11.00
Czapla Kryry MKS 1:1 (M.Urbańczyk) 26.04. 11.00
MKS Rudołtowice-Ćwiklice 7:2 (Szweda, Haba, Szprengiel, Białorucki, Krawczyk) 10.05. 11.00
MKS JUWe 6:0 (Krawczyk 2, Woźniak 2, Szprengiel, Nowrocki) 24.05. 11.00
Studzienice MKS 1:3 (Krawczyk 2, M.Nagi) 30.05. 11.00
MKS Czapla 5:0 (Szprengiel, Hudy, Szweda, Krawczyk, Białorucki) 07.06. 11.00

Tabela tyskiej ligi juniorów starszych 2014/2015 II gr A1:

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 JUWe Jaroszowice 6 13 22-8
2 MKS Lędziny 6 13 15-8
3 Znicz Jankowice 6 12 12-8
4 Unia B.St. 6 8 10-10
5 ZET Tychy 6 7 9-11
6 Piast B.N. 6 4 7-15
7 Ogrodnik Cielmice 6 0 2-21
  Aktualizacja 22.10.2014      

Tabela tyskiej ligi juniorów starszych 2014/2015 gr. mistrzowska:

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 MKS Lędziny 9 22 35-6
2 LKS Studzienice 9 21 22-9
3 JUWe Jaroszowice 9 15 15-24
4 Czapla Kryry 8 13 19-12
5 Rudołtowice-Ćwiklice 8 6 12-25
6 Znicz Jankowice 9 0 0-27
  Aktualizacja: 08.06.2015      

Strzelcy MKS-u (stan na 07.06.2015):

10 – Krawczyk

6 – Urbańczyk, Białorucki,

4 – Szweda,

3 – Hudy, Jastrzębski, Szymura, Szprengiel, Woźniak,

2 – Lipiński, Mróz, M.Nagi, Nowrocki,

1 – Haba, N.Nagi, Urbanek.

[singlepic=13909,360,320]