Nr rachunku bankowego Klubu: 73 1050 1399 1000 0022 0166 3545
(odbiorca Miejski Klub Sportowy „Lędziny”, ul. Stadionowa 1, 43-140 Lędziny).
NIP: 646-23-32-053
 

Składka 20 zł/mc przelewem na konto nr rachunku 73 1050 1399 1000 0022 0166 3545;

tytuł: grupa_nazwisko_mm_rr np: żaki_kowalski_02_2016

Młodzik D2 IV liga

Grupa Tychy

  1. OKS JUWe Tychy-Jaroszowice – trener Roszak tel. 517310208
  2. Siódemka II Tychy – trener Tauliczek tel. 504230452
  3. MKS Lędziny – trener Woźny  tel. 507528852
  4. APN IV Tychy – trener Sokół tel. 601795404
  5. APN III Tychy – trener Skiba tel. 508339526
  6. Czułowianka Tychy – trener Kuś tel. 668558377
  7. Fortuna Wyry – trener Pokorski tel. 502685824
  8. Ogrodnik Tychy Cielmice – trener Chrząścik tel. 505530279
  9. Raki Gostyń– trener Przybyłowski tel. 504566951
  10. Znicz Jankowice – trener Madeja tel. 795622540
  11. Nadwiślan Góra

[singlepic=14928,360,320]

Młodziki - kadra sezon 2016/2017

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Buchała Kamil 31.10.05r.
Buchała Maciej 08.03.05r.
Firlej Mateusz 03.06.05r.
Jałowy Dominik 31.05.05r.
Jarczak Jakub 15.02.06r.
Kozub Oskar 30.07.05r.
Kuzak Kacper 08.08.05r.
Maroszek Kacper 14.07.06r.
Matysek Wojciech 05.02.05r.
Płoski Miłosz 28.02.05r.
Praetz Mateusz 14.08.05r.
Sikora Karol 02.05.05r.
Szweda Radosław 05.05.05r.
Tukaj Maciej 19.06.05r.
Wybraniec Mateusz 30.08.06r.
   
   
   
   
Trener: Marcin Woźny  

Mlodziki - D2:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2016 Grupa D2, IV liga      
MKS Znicz Jankowice 1:2 (Matysek) 11.09. 11.00
Ogrodnik Cielmice MKS 0:3 walkower 17.09. 9.00
MKS Czułowianka Tychy 3:5 (Kuzak, Kozub, Matysek) 25.09. 11.00
APN IV GKS Tychy MKS 7:2 (Firlej 2) 01.10. 12.30
MKS APN III GK Tychy 9:1 (Firlej 3, Jałowy 3, Kuzak 2, Tukaj) 08.10. 10.00
Siódemka II Tychy MKS 3:2 (Firlej, Tukaj) 15.10. 13.00
Raki Gostyń MKS 3:1 (Kuzak) 29.10. 10.00
MKS JUWe Jaroszowice 3:1 (Jałowy 2, Firlej) 06.11. 11.00
Fortuna Wyry MKS 1:8 (Firlej 3, Jałowy, Płoski, Szweda, Wybraniec, samobójcza) 13.11 11.00
         
Wiosna 2017 D2, IV liga (grupa 2)      
JUWe MKS 6:0 08.04.2017 r. 09.00
APN GKS Tychy II MKS 0:0 07.05. 14.30
MKS Raki Gostyń 3:2 (Firlej 2, Jałowy) 14.05. 10.00
MKS Fortuna Wyry 9:1 (Jałowy 2, Szweda 2, Zatoń, Larysz, Maroszek, Kuzak, samobójcza) 16.05. 17.00
Czułowianka Tychy MKS 2:4 (Larysz 2, Kuzak, Maroszek) 20.05. 10.00
MKS Siódemka Tychy 3:1 (Szweda 2, Larysz) 27.05. 09.00
Młodzik D2 grupa 2-M      
MKS Siódemka Tychy 0:5 03.06. 09.00
JUWe Jaroszowice MKS   15.06. 15.00

tabela Jesień 2016 - Młodziki IV liga grupa 2

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Zw Rem Por Bramki
1 APN IV GKS Tychy 9 27 9 0 0 85-5
2 Siódemka Tychy 8 18 10 0 1 46-13
3 JUWe Jaroszowice 8 16 5 1 2 40-10
4 Czułowianka Tychy 8 15 5 0 3 44-57
5 Raki Gostyń 9 14 4 2 3 32-22
6 MKS Lędziny 9 12 4 0 5 32-23
7 Znicz Jankowice 8 10 3 1 5 31-45
8 APN III GKS Tychy 9 9 3 0 6 30-54
9 Fortuna Wyry 9 6 2 0 7 18-57
10 Ogrodnik Cielmice 9 0 0 0 9 10-82

[singlepic=14929,360,320]