Przypominamy na prośbę rodziców, że począwszy od miesiąca lutego 2016 r. Zarząd Klubu podjął decyzję o wprowadzeniu składek członkowskich dla zawodników grup młodzieżowych, tj. od żaków do juniorów. Całkowity dochód z comiesięcznych składek w kwocie 20 zł, zostanie przeznaczony na potrzeby organizacyjne, sprzętowe danej drużyny.

Składki prosimy wpłacać na nr rachunku bankowego Klubu: 73 1050 1399 1000 0022 0166 3545 (Miejski Klub Sportowy „Lędziny”, ul. Stadionowa 1, 43-140 Lędziny), wraz ze wskazaniem tytułu przelewu. Istnieje także możliwość opłacenia składek z góry oraz na przyszłość.

[singlepic=14337,360,320]

Młodziki - kadra sezon 2015/2016:

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Bierut Paweł 22.05.03r.
Włosiński Dawid 04.05.04r.
Makosz Adrian 04.11.03r.
Bobla Arkadiusz 21.11.03r.
Czerwieński Miłosz 26.10.03r.
Gierczak Błażej 25.09.03r.
Jamrozy Dawid 30.01.04r.
Kołodziej Stanisław 31.08.03r.
Kupczyk Dominik 10.11.04r.
Larysz Kacper 24.06.03r.
Niesyto Tomasz 30.05.03r.
Popiela Paweł 20.04.03r.
Radosław Sitko 01.12.03r.
Igor Sobiech 19.09.03r.
Stasiński Oliwier 30.03.04r.
Szewczyk Grzegorz 16.04.03r.
Ścierski Daniel 18.01.03r.
Tobiasz Daniel 31.01.03 r.
Zimnik Mateusz 23.01.03r.
Trener: Mirosław Wowro  

Młodziki - D1, IV liga - grupa 1 (jesień), D1, III liga (wiosna)

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2015 Grupa D1, IV liga, grupa 1      
MKS Unia B.St. 1:2 (Bobla) 03.09. 16.00
GOSiR Chelm Śl. MKS 0:1 (Bierut) 12.09. 10.00
APN GKS II Tychy MKS 3:5 (Stasiński 2, Kołodziej 2, Szewczyk) 15.09. 17.00
MKS JUWe Jaroszowice 10:0 (Bobla, Gierczak 2, Szewczyk 2, Bierut 2, Kołodziej, Stasiński 2) 17.09. 16.00
Leśnik MKS 2:0 26.09. 10.00
MKS APN II 7:2 (Bierut 3, Szewczyk 2, Czerwieński, Stasiński) 01.10. 16.00
Unia B.St. MKS 0:6 (Bobla 3, Bierut 2, Szewczyk) 09.10. 15.00
JUWe MKS 1:6 (Kołodziej 3, Bierut, Bobla, Gierczak) 23.10. 16.00
MKS GOSiR 3:1 (Bierut, Bobla, Ścierski) 29.10. 16.00
MKS Leśnik 4:1 (Kołodziej 2, Stasiński, Czerwieński) 08.11 11.00
Baraże o awans do III ligi:        
MKS LKS Łąka 3:2 (Gierczak, Bierut, Kołodziej) 11.11 11.00
LKS Łąka MKS 1:2 (Ścierski, Kołodziej) 14.11 11.30
Wiosna 2016 D1, III liga      
APN GKS I Tychy MKS 6:0 02.04.16r. 9.30
MKS Dwójka Kozy 3:0 (Gierczak, Szewczyk, Ścierski) 11.04. 17.00
Zapora Wapienica MKS 3:2 (Gierczak, Kołodziej) 17.04. 10.00.
MKS Podbeskidzie 1:8 (Ścierski) 23.04. 10.00
LKS Łąka MKS 4:0 29.04. 17.00
MKS UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 2:2 (Ścierski, Szewczyk) 05.05. 17.00
Polonia Łaziska MKS 4:0 08.05. 11.00
MKS APN GKS 1:6 (Ścierski) 12.05. 17.00
Dwójka Kozy MKS 4:0 20.05. 17.00
MKS Zapora 7:0 (szewczyk 2, Bobla 2, Bierut, Stasiński, Kołodziej) 25.05. 18.00
Podbeskidzie MKS 13:1 (Gierczak) 30.05. 18.00
MKS LKS Łąka 3:1 (Bobla, Ścierski, Stasiński) 06.06. 17.30
UMKS Trójka MKS 4:0 11.06. 9.00
MKS Polonia 3:6 (Ścierski, Kołodziej, Bobla) 18.06. 10.00

Wiosna 2016

Poz   Zespół M W R P Gole+/- Pkt Ostatnie 5
1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 9 5 0 72:9+63 32:5  
2 APN GKS Tychy 13 9 1 3 46:17+29 28:10  
3 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 14 8 3 3 34:20+14 27:12  
4 Dwójka Kozy 14 7 2 5 31:12+19 23:17  
5 Polonia Łaziska Górne 13 6 4 3 32:14+18 22:13  
6 LKS Łąka 14 4 0 10 21:44-23 12:30  
7 MKS Lędziny 14 3 1 10 23:61-38 10:31  
8 Zapora Wapienica 14 1 0 13 6:88-82 3:39  

Jesień 2015

Poz   Zespół M W R P Gole+/- Pkt Ostatnie 5
1 MKS Lędziny 10 8 0 2 43:12+31 24:6  
2 Leśnik Kobiór 10 8 0 2 40:14+26 24:6  
3 GOSiR Chełm Śląski 10 4 1 5 20:21-1 13:16  
4 APN GKS II Tychy 10 4 1 5 25:27-2 13:16  
5 Unia Bieruń Stary 10 2 1 7 18:47-29 7:22  
6 JUWe Jaroszowice 10 1 3 6 12:37-25 6:21  

[singlepic=14438,360,320]

Strzelcy MKS-u (stan na 21.06.2016):

13 – Kołodziej,

12 – Bierut,

11 – Bobla,

10 – Szewczyk,

8 – Stasiński, Ścierski,

7 – Gierczak,

2 – Czerwieński,

[singlepic=14523,360,320]