Młodzik młodszy (tj. rocznik 2003 i młodsi), pod wodzą Mirosława Wowro:

Jesień 2014

Grupa amatorska:

1. OKS JUW-e Tychy-Jaroszowice, 2. LKS Łąka, 3. KS Unia Bieruń Stary, 4. GOSiR Chełm Śląski, 5. UKS II GKS Tychy (2004), 6. MOSM Tychy.

Wiosna 2015

TYCHY: IV LIGA OKRĘGOWA D2 MŁODZIKI – 2003 i młodsi:

MOSM Tychy – trener  Pluszczyk, tel. 537997887
ISKRA Pszczyna  – trener Żemła tel.693 243 998
GKS Pniówek 74 Pawłowice – trener Król tel. 511694943
LKS Łąka – trener Szewczulak tel. 500557792
MKS Lędziny – trener M. Wowro tel. 693 985 489

Młodziki (rocznik 2003 i młodsi) kadra sezon 2014/2015:

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Bierut Paweł 22.05.03r.
Bobla Arkadiusz 21.11.03r.
Chrobok Mateusz 21.08.03r.
Czerwieński Miłosz 26.10.03r.
Gierczak Błażej 25.09.03r.
Hachuła Rafał 30.12.03r.
Kołodziej Stanisław 31.08.03r.
Larysz Kacper 24.06.03r.
Myalski Bartosz 26.01.04r.
Nikiel Szymon 04.10.04r.
Oberc Franciszek 01.10.04r.
Popiela Paweł 20.04.03r.
Sierak Kacper 19.08.03r.
Śmigielski Piotr 19.05.03r.
Stasiński Oliwier 30.03.04r.
Stolecki Bartłomiej 07.04.03r.
Szewczyk Grzegorz 16.04.03r.
Tobiasz Daniel 31.01.03 r.
Zimnik Mateusz 23.01.03r.
Trener: Mirosław Wowro  

Młodziki- terminarz i wyniki - sezon 2014/2015

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2014 Grupa tzw. amatorska      
MKS Unia B.St. 14:2 (Kołodziej 6, Gierczak 3, Zimnik 3, Myalski, Larysz) 10.09.14r. 17.00
MKS UKS GKS II Tychy 25:1 (Gierczak 8, Kołodziej 5, Bierut 4, Bobla 4, Zimnik 2, Larysz, Nikiel) 24.09. 16.00
MOSM II Tychy MKS 2:3 (Gierczak, Kołodziej, Bierut) 04.10. 14.00
MKS JUWe Jaroszowice 14:0 (Szewczyk 5, Kołodziej 3, Gierczak 2, Zimnik, Nikiel, Larysz, Czerwieński) 15.10. 16.00
MKS LKS Łąka 1:6 (Kołodziej) 20.10. 16.00
GOSiR Chełm Śl. MKS 0:11 (Gierczak 3, Bierut 2, Bobla 2, Kołodziej 2, Szewczyk, Nikiel) 27.10. 15.30
Wiosna 2015 IV Liga okręgowa (D2) grupa 3      
LKS I Łąka MKS 4:1 (Kołodziej) 18.04.15r. 12.00
Leśnik Kobiór MKS 2:1 (Bierut) 25.04. 10.00
MKS Pniówek 6:1 (Bierut 2, Gierczak, Niesyto, Bobla, Myalski) 29.04. 17.00
MOSM III Tychy MKS 1:0 09.05. 10.30
MKS Iskra Pszczyna 0:0 rz.k. 4:3 (Gierczak, Bobla, Stasiński, Kołodziej) 13.05. 17.00
MKS LKS I Łąka 12:2 (Bierut 5, Bobla 2, Szewczyk 2, Gierczak, Kołodziej, Nikiel) 20.05. 17.00
MKS Leśnik 2:2 rz.k. 1:3 (Stasiński, Kołodziej) 01.06. 17.30
Pniówek MKS 1:3 (Bobla, Stasiński, Kołodziej) 09.06. 18.30
MKS MOSM III 1:5 (Stasiński) 10.06. 17.00
Iskra MKS 1:2 (Szewczyk 2) 19.06. 17.00

Tabela tyskiej ligi młodzików 2014/2015 - IV liga okręgowa (D2 - gr. 3)

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 MOSM III Tychy 10 28 48-10
2 LKS Łąka 10 21 33-31
3 MKS Lędziny 10 14 28-19
4 Iskra Pszczyna 10 13 25-19
5 Pniówek Pawłowice 10 7 18-47
6 Leśnik Kobiór 10 4 14-40
  Aktualizacja 22.06.2015      

Tabela tyskiej ligi młodzików 2014/2015 gr. amatorska:

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 LKS Łąka 6 18 66-12
2 MKS Lędziny 6 15 68-11
3 JUWe Jaroszowice 6 9 18-33
4 MOSM Tychy 6 9 22-19
5 Unia B.St. 6 6 28-52
6 GOSiR Chełm śl. 6 3 12-42
7 UKS GKS II Tychy 6 3 25-70
  Aktualizacja 23.11.2014