Nr rachunku bankowego Klubu: 73 1050 1399 1000 0022 0166 3545
(odbiorca Miejski Klub Sportowy „Lędziny”, ul. Stadionowa 1, 43-140 Lędziny).
NIP: 646-23-32-053
 

Składka 20 zł/mc przelewem na konto nr rachunku 73 1050 1399 1000 0022 0166 3545;

tytuł: grupa_nazwisko_mm_rr np: żaki_kowalski_02_2016

Orliki E1 – (2006 i młodsi)

Grupa mistrzowska

[singlepic=14928,360,320]

 

[singlepic=14929,360,320]

Orliki kadra sezon 2016/2017

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Biskup Adrian 29.11.06r.
Czerwiński Szymon (W) 10.09.07r.
Hamik Kacper (W) 16.06.07r.
Jarczak Jakub 15.02.06r.
Kałużny Miłosz 29.12.06r.
Kubica Karol 23.02.07r.
Labe Dominik 12.03.07r.
Larysz Igor 25.05.07r.
Maroszek Kacper 14.07.06r.
Mondry Kacper (W) 29.08.07r.
Noras Bartosz (W) 23.01.07r.
Nowak Dominik (W) 31.05.06r.
Pająk Grzegorz 23.05.07r.
Płoski Bartosz 14.11.07r.
Połap Dominik (W) 21.07.06r.
Seidel Borys 20.08.07r.
Skotnik Kacper 06.09.07r.
Skrzyniarz Kamil (W) 10.01.07r.
Stolecki Jan 10.05.07r.
Szaflarski Michał (W) 12.03.06r.
Tabula Bartosz 23.11.07r.
Trocer Kamil (W) 30.06.07r.
Uglik Kamil 12.03.07r.
Wojciech Nikodem (W) 13.03.07r.
Wybraniec Mateusz 30.08.06r.
Zatoń Eryk 15.05.07r.
Trener: Marcin Woźny (jesień),  
Jacek Mikolasz (wiosna)  

Jesień 2016 - Orliki IV liga grupa 1

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Zw Rem Por Bramki
1 Iskra Pszczyna 11 30 10 0 1 149-25
2 Siódemka Tychy 11 30 10 0 1 139-21
3 Unia B.St. 11 23 7 2 2 105-49
4 Polonia Łaziska 11 23 7 2 2 77-38
5 APN GKS I Tychy 11 21 7 0 4 80-31
6 LKS Łąka 11 21 7 0 4 86-53
7 Pniówek Pawłowice 11 14 4 2 5 55-62
8 LKS Brzeźce 11 12 4 0 7 42-86
9 Znicz Jankowice 11 9 3 0 8 40-92
10 Rudołtowice-Ćwiklice 11 6 2 0 9 27-100
11 UKS SPS Wola 11 6 2 0 9 28-117
12 MKS Lędziny 11 0 0 0 11 15-169

Orliki - E1 grupa 1: IV liga (jesień),

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2016 Grupa D2, IV liga      
Pniówek MKS 17:2 (Płoski, Zatoń) 11.09. 15.30
Iskra Pszczyna MKS 24:1 (I.Larysz) 14.09. 16.30
MKS LKS Łąka 2:14 (Tabula, Zatoń) 17.09. 13.00
Znicz Jankowice MKS 8:2 (Zatoń 2) 24.09. 11.00
MKS APN I GKS Tychy 2:23 (Zatoń, Tabula) 01.10. 9.00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice MKS 11:2 (Zatoń 2) 09.10. 10.00
MKS Unia Bieruń St. 1:34 (Płoski) 30.10. 10.00
MKS UKS SPS Wola 1:4 (Płoski) 02.11. 16.30
Siódemka Tychy MKS 3:0 w.o. 05.11 9.00
LKS Brzeźce MKS 14:1 (Labe) 10.11 16.30
MKS Polonia Łaziska 1:17 (Zatoń) 12.11 13.00
         
Wiosna 2017 IV liga E1, grupa V    
Czułowianka MKS 2:6 (Pająk 3, Labe 2, Mondry) 08.05. 17.00
JUWe Jaroszowice MKS 13:1 (Pająk) 13.05. 12.00
UKS SPS Wola MKS 16:1 (Labe) 16.05. 17.30
GTS Bojszowy MKS 11:5 (Labe 2, Larysz 2, Pająk) 21.05. 09.00
MKS APN V GKS Tychy 0:14 23.05. 17.30
MKS APN IV GKS Tychy IV 0:22 30.05. 17.30
Leśnik Kobiór MKS 9:1 (Labe) 02.06. 17.00
MKS Grom Świerczyniec 7:3 (Pająk 4, Wybraniec 2, Noras) 06.06. 17.30
MKS Stal Chełm Śl 6:8 (Labe 2, Pająk 2, Larysz, Kubica) 10.06. 11.30