[singlepic=13965,360,320]

Orliki – rocznik 2004 i młodsi:

Jesień 2014

Grupa B

1 kolejka 5-9 września 2014 r. Turniej 3 – 9 września, godz. 16.00 – MKS Lędziny (gospodarz) + Sokół Orzesze + Znicz Jankowice (nie odbył się, goście odwołali przyjazd)

2 kolejka – termin 12-14 września 2014 Turniej 1 – sobota godz. 10 – Wisła Wielka (gospodarz) + MKS Lędziny + LKS Mizerów LKS Mizerów – MKS Lędziny 6:2 (K.Buchała 2) Wisła Wielka – MKS 2:3 (K.Buchała, M.Buchała, Musioł)

3 kolejka – termin 19-21 września 2014

Turniej 3 – wtorek godz. 16 – MKS Lędziny (gospodarz) + ABR Tychy + Pionier II Tychy

4 kolejka – termin 26-28 września 2014

Turniej 3 – sobota godz. 10 – ABR Tychy (gospodarz) + MKS Lędziny + Sokół Orzesze

MKS – Sokół Orzesze 2:4 (Jałowy 2)

MKS – ABR Tychy 5:3 (Jałowy 2, Musioł 2, Dajka)

5 kolejka – termin 3-5 października 2014

Turniej 1 – sobota godz. 10 – LKS Mizerów (gospodarz) + MKS Lędziny + ABR Tychy

MKS – Mizerów 1:3 (Szweda)

MKS – ABR Tychy 8:0 (Musioł 4, Szweda 2, Kuzak, K.Buchała)

6 kolejka – termin 10-12 października 2014

Turniej 2 – czwartek godz. 17 – Nadwiślan Góra (gospodarz) + MKS Lędziny + Sokół Orzesze

MKS – Nadwiślan 4:1,

MKS – Orzesze nie odbył się

7 kolejka – termin 17-19 października 2014

Turniej 3 – sobota godz. 10 – Pionier II Tychy (gospodarz ) + MKS Lędziny + LKS Brzeźce

Pionier II – MKS 4:3

MKS – LKS Brzeźce 7:4

8 kolejka – termin 24-26 października 2014

Turniej 2 – sobota godz. 10 – Leśnik Kobiór (gospodarz) + MKS Lędziny + Grom Świerczyniec

Leśnik – MKS 1:14,

MKS – Grom Świerczyniec 0:2

9 kolejka – termin 7-9 listopada 2014

Turniej 2 – wtorek godz. 16  – MKS Lędziny (gospodarz) + Leśnik Kobiór + ABR Tychy

[singlepic=13932,360,320]

Wiosna 2015

Grupa II

1 kolejka  – 18/19.04.2015

Turniej 3 – ABR Tychy – MKS Lędziny 1-5, Unia Bieruń Stary – MKS Lędziny 1-3, MKS Lędziny – Fortuna Wyry 2-3,

2 kolejka – 25/26.04.2015

Turniej 4 –  ABR Tychy – MKS Lędziny 3-0, vo, Świerczyniec – MKS Lędziny 3-0 v.o,  UKS GKS Tychy – MKS Lędziny 3-0 v.o.;
3 kolejka – 1/2/3.05.2015
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 – MKS Lędziny (gospodarz) + Grom Świerczyniec + Leśnik Kobiór (brak danych)

4 kolejka – 9/10.05.2015

Turniej 4 – sobota godz. 10,00 – Grom Świerczyniec (gospodarz) + Orlik  Czechowice-Dziedzice + MKS Lędziny

Grom – MKS 0:2 (Musioł 2)

Orlik Czechowice-Dziedzice – MKS 3:3 (Sz.Musioł, Płoski, Jałowy)

5 kolejka – 16/17.05.2015
Turniej 1 –  sobota godz. 10,00 – Leśnik Kobiór (gospodarz) + MKS Lędziny + UKS GKS Tychy

Leśnik – MKS 1:7,

MKS – UKS GKS Tychy 8:1

6 kolejka – 23/24. 05.2015
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 – MKS Lędziny (gospodarz) + LKS Rudołtowice-Ćwiklice + Orlik  Czechowice-Dziedzice + GOSiR Chełm Śląski

MKS – Orlik 1:1, rz.k. 1:2

MKS – Rudołtowice-Ćwiklice 3:1

MKS – GOSiR 2:0

7 kolejka – 30/31.05.2015
Turniej 4 – sobota godz. 10,00 – Grom Świerczyniec (gospodarz) + Unia Bieruń Stary + Josieniec Radostowice+ MKS Lędziny

Grom – MKS 1:2

Josieniec – MKS 5:7

Unia – MKS 0:3 w.o.

8 kolejka – 6/7.06.2015
Turniej 3 – sobota godz. 10,00 – Siódemka Tychy (gospodarz) + Znicz Jankowice + MKS Lędziny

Znicz – MKS 1:6

MKS – Siódemka 3:1

9 kolejka – 13/14.06.2015
Turniej 4 – sobota godz. 10,00 – UKS GKS Tychy  (gospodarz) + GOSiR Chełm Śląski + MKS Lędziny

MKS – UKS GKS Tychy 13:2,

GOSiR – MKS 0:0, rz.k 1:2