Przypominamy na prośbę rodziców, że począwszy od miesiąca lutego 2016 r. Zarząd Klubu podjął decyzję o wprowadzeniu składek członkowskich dla zawodników grup młodzieżowych, tj. od żaków do juniorów. Całkowity dochód z comiesięcznych składek w kwocie 20 zł, zostanie przeznaczony na potrzeby organizacyjne, sprzętowe danej drużyny.

Składki prosimy wpłacać na nr rachunku bankowego Klubu: 73 1050 1399 1000 0022 0166 3545 (Miejski Klub Sportowy „Lędziny”, ul. Stadionowa 1, 43-140 Lędziny), wraz ze wskazaniem tytułu przelewu. Istnieje także możliwość opłacenia składek z góry oraz na przyszłość.

[singlepic=14524,360,320]

Orliki E1 – IV liga – Grupa 4 – wiosna 2016 (mistrzowska)

Orliki kadra sezon 2015/2016

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Kamil Buchała 31.10.05r.
Maciej Buchała 08.03.05r.
Piotr Dajka 08.08.05r.
Mateusz Firlej 03.06.05r.
Dominik Jałowy 31.05.05r.
Jakub Jarczak 15.02.06r.
Bartosz Kansy 11.05.05r.
Kacper Kuzak 08.08.05r.
Michał Leja 13.03.05r.
Wojciech Matysek 05.02.05r.
Szymon Musioł 10.02.05r.
Płoski Miłosz (W) 28.02.05r.
Mateusz Praetz 14.08.05r.
Sikora Karol (W) 02.05.05r.
Radosław Szweda 05.05.05r.
Trener: Dawid Karlik, Marcin Woźny  

Orliki - terminarz i wyniki:

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2015: (IV liga, E 1, grupa 1)      
MKS I JUWe Jarowszowice 9:4 (Sz.Musioł 2, Szweda 2, Jałowy 2, Kansy, Leja, Firlej) 01.09.15r. 16.00
Iskra Pszczyna MKS I 1:9 (Sz.Musioł 4, Jałowy 4, Szweda) 05.09. 11.00
MKS I UKS SPS Wola 3:8 (Firlej, Sz.Musioł, Kuzak) 14.09. 16.00
MKS I Gol Bieruń 18:3 (Sz.Musioł 6, Jałowy 3, Kuzak 3, Sikora 3, M.Buchała 2, Praetz) 10.10 14.00
APN GKS I Tychy MKS I 7:4 (Szweda 2, Sz.Musioł, Sikora) 17.10. 09.00
MKS I Siódemka I Tychy 5:20 (Szweda 2, Sz.Musioł, Sikora, samobójcza) 19.10. 16.00
Polonia Łaz. Górne MKS I 4:4 (Sikora 2, Sz.Musioł 2) 24.10. 11.00
Pniówek Pawłowice MKS I 2:14 (Sz.Musioł 3, Jałowy 3, Szweda 4, Firlej 4) 31.10. 9.30
Wiosna 2016        
Nadwiślan Góra MKS 6:5 (Szweda 3, Jałowy 2) 16.04.2016 r. 10.00
MKS LKS Brzeźce 5:4 (Szweda 3, Kuzak, Firlej) 21.04 17.30
MKS ABR Raki Gostyń 9:8 (Firlej 4, Szweda 3, Kuzak, M.Buchała) 25.04. 16.00
Polonia Łaziska Górne MKS 17:2 (samobójcza, Szweda) 03.05. 12.00
MKS Pniówek 6:8 (Kuzak 3, Płoski, Jałowy, Firlej) 09.05. 17.00
Iskra Pszczyna MKS 5:4 (Szweda, Firlej, M.Buchała, Kuzak) 19.05. 17.30
APN GKS I Tychy MKS 21:2 (Jałowy, Szweda) 21.05. 11.30
MKS UKS SPS Wola 3:15 (Szweda 2, Sikora) 30.05. 16.00
JUWe Jaroszowice MKS 3:1 (Maroszek) 04.06. 09.00
MKS UKS Gol Bieruń 5:8 (Szweda 2, Firlej, Kuzak, Sikora) 13.06. 16.00
LKS Łąka MKS 5:3 (Kuzak, Leja, Sikora) 18.06. 10.00

Tabela wiosny:

Orliki Końcowa tabela sezonu 2015/2016

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Zw Rem Por Bramki
1 Polonia Łaziska Górne 11 30 10 0 1 100-37
2 Pniówek Pawłowice 11 27 9 0 1 80-42
3 UKS SPS Wola 11 20 6 2 2 91-64
4 LKS Brzeźce-Kryry 11 19 6 1 4 73-52
5 Unia Bieruń St. 11 16 5 1 5 59-75
6 Iskra Pszczyna 11 16 5 1 5 73-66
7 LKS Łąka 11 15 5 0 6 76-70
8 APN GKS Tychy 11 13 4 1 6 62-77
9 JUWe Jaroszowice 11 13 4 1 6 39-83
10 Nadwiślan Góra 11 9 3 0 8 39-66
11 All Balcks and Reds Tychy 11 7 2 1 8 68-79
12 MKS Lędziny 11 6 2 0 9 45-100

Tabela rozgrywek jesieni:

Poz   Zespół M W R P Gole+/- Pkt Ostatnie 5
1 Siódemka Tychy 8 7 1 0 111:26+85 22:1  
2 APN GKS I Tychy 8 5 1 2 84:40+44 16:7  
3 Polonia Łaziska Górne 8 4 3 1 60:30+30 15:6  
4 UKS SPS Wola 8 5 0 3 67:49+18 15:9  
5 Iskra Pszczyna 8 4 2 2 63:44+19 14:8  
6 MKS Lędziny 8 4 1 3 66:47+19 13:10  
7 JUWe Jaroszowice 8 2 0 6 42:71-29 6:18  
8 Gol Bieruń 8 1 0 7 38:109-71 3:21  
9 Pniówek Pawłowice 8 0 0 8 8:123-115 0:24  

Strzelcy MKS-u:

27 – Szweda,

20 – Sz.Musioł,

16 – Jałowy,

14 – Firlej,

12 – Kuzak,

10 – Sikora,

7 – Sikora,

4 – M.Buchała,

2 – Leja, samobojcze,

1 – Kansy, Maroszek, Płoski, Praetz.