Mecz trampkarzy MKS-u z Ogrodnikiem był ostatnim pojedynkiem trzeciej serii spotkań rozgrywek gr. 2 Podokręgu Tychy w tej kategorii wiekowej.

Piłkarze Wiesława Szwarockiego zainkasowali 3 punkty pokonując Ogrodnika Cielmice 9:5. Sześc goli dla zwycięzców zdobył Karol Białoń, dwa dorzucił Rafał Sieradzki, a jednego Szymon Siwek.

We rozegranym wczoraj awansem pojedynku 4 kolejki: JUW-e Jaroszowice uległo Chrzcicielowi Tychy aż 0:21. Natomiast, w czwartek prócz meczu MOSM Tychy z MKS-em (godzina 16.00) zagrają: GOSiR Chełm – Ogrodnik, Nadwiślan – Unia B.St.

Dodam także, że wczoraj nasze żaczki grały w Czechowicach z Orlikiem, zbierając niestety srogie lanie w postaci bagażu 17 bramek. W innych meczach: MOSM Tychy – Wisła Wielka 8:4, Pniówek – LKS Łąka 11:0,  Mizerów – Fortuna Wyry 10:0.