Nr rachunku bankowego Klubu: 73 1050 1399 1000 0022 0166 3545
(odbiorca Miejski Klub Sportowy „Lędziny”, ul. Stadionowa 1, 43-140 Lędziny).
NIP: 646-23-32-053
 

Składka 20 zł/mc przelewem na konto nr rachunku 73 1050 1399 1000 0022 0166 3545;

tytuł: grupa_nazwisko_mm_rr np: trampkarze_kowalski_02_2016

Trampkarze starsi C1 (2002 i młodsi)
1 runda – mistrz awansuje do III ligi

  1. UKS Suszec – trener Zemlak, tel. 609561581,
  2. OKS JUWe Tychy-Jaroszowice – trener Nyga, tel. 726861609,
  3. LKS Studzionka – trener Król tel. 509383964,
  4. Fortuna Wyry – trener Adamczuk, tel. 534688701,
  5. MKS Lędziny  – trener M.Wowro, tel. 693985489,
  6. Unia Bieruń Stary – trener Fijoł, tel. 889438578,
  7. Polonia Łaziska Górne – trener Kassolik, tel. 797119332,
  8. Sokół Orzesze – trener Janiak, tel. 530923333,

[singlepic=14930,360,320]

Trampkarze kadra sezon 2016/2017:

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Bierut Paweł 22.05.03r.
Bobla Arkadiusz (w) 21.11.03r.
Busek Patryk 10.03.02r.
Czerwieński Miłosz 26.10.03r.
Czudaj Patryk 19.11.02r.
Drążek Beniamin 13.05.02r.
Drozdek Alex (W) 04.07.02r.
Gierczak Błażej 25.09.03r.
Jacek Szymon 03.01.04r.
Jonik Jakub 11.06.02r.
Koczur Jakub 17.12.02r.
Kołodziej Stanisław 31.08.03r.
Kupczyk Dominik 10.11.04r.
Lanik Piotr 11.08.02r.
Larysz Kacper 24.06.03r.
Larysz Karol 11.03.03r.
Musioł Mateusz 16.07.02r.
Niesyto Tomasz 30.05.03r.
Skitek Patryk (W) 14.04.03r.
Stasiński Oliwier 30.03.04r.
Szewczyk Grzegorz 16.04.03r.
Strauch Dawid (W) 09.02.03r.
Ścierski Daniel 18.01.03r.
Wojciech Śmigowski 29.11.02r.
Trener: Mirosław Wowro  

Trampkarze - C1: IV liga (jesień),

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2016 Grupa C1, IV liga      
LKS Studzionka MKS 0:15 (Drążek 7, Ścierski 3, Musioł 2, Czudaj, Śmigowski 2) 10.09. 11.00
MKS JUW-e 5:0 (Drążek 5) 18.09. 11.00
MKS Polonia Łaziska 2:3 (Busek 2) 24.09. 11.00
Unia B.St. MKS 2:5 (Drążek 2, Czudaj, Busek, Bierut) 01.10. 11.00
MKS Sokół Orzesze 0:3 09.10. 11.00
Fortuna Wyry MKS 3:5 (Czudaj 2, Drążek, Busek, Ścierski) 15.10. 11.00
Unia Bieruń St. MKS 0:8 (Drążek 3, Busek 2, Czudaj, Ścierski, Bierut) 22.10. 10.30
MKS Unia Bieruń St. 3:0 (Busek 2, Drążek) 30.10. 10.00
         
Wiosna 2017 C1 IV liga (RW)      
MKS Sokół Wola 6:1 (Drążek 3, Czudaj 2, Gierczak) 08.04.2017 r. 11.00
MKS Siódemka Tychy 7:0 (Drążek 3, Czudaj 2, Busek, Śmigowski) 06.05. 11.00
MKS Fortuna Wyry 3:0 (Drążek, Bierut, Karol Larysz) 08.05. 17.00
GTS Bojszowy MKS 0:0 15.05. 17.00
Unia Bieruń St. MKS 5:1 (Śmigowski) 18.05. 17.30
LKS Studzionka MKS 1:4 (Busek, Bierut, Musioł, Gierczak) 28.05. 10.00
Grupa C-1 M-1      
MKS Sokół Wola 3:1 (Drążek, Czudaj, Busek) 04.06. 11.00
Unia B.St. MKS 2:2 (Busek, Bierut) 19.06. 18.00
MKS GTS Bojszowy 0:0 21.06. 17.00

Tabela tyskiej ligi trampkarzy 2016/2017 - IV liga okręgowa (C1) - jesień 2016

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 Sokół Orzesze 6 15 28-4
2 Polonia Łaziska Górne 6 15 32-12
3 MKS Lędziny 6 12 32-11
4 Unia B.St. 6 9 24-21
5 LKS Studzionka 6 6 10-50
6 JUWe Jaroszowice 6 4 13-23
7 Fortuna Wyry 6 1 13-31
  Aktualizacja 31.10.2016