Przypominamy na prośbę rodziców, że począwszy od miesiąca lutego 2016 r. Zarząd Klubu podjął decyzję o wprowadzeniu składek członkowskich dla zawodników grup młodzieżowych, tj. od żaków do juniorów. Całkowity dochód z comiesięcznych składek w kwocie 20 zł, zostanie przeznaczony na potrzeby organizacyjne, sprzętowe danej drużyny.

Składki prosimy wpłacać na nr rachunku bankowego Klubu: 73 1050 1399 1000 0022 0166 3545 (Miejski Klub Sportowy „Lędziny”, ul. Stadionowa 1, 43-140 Lędziny), wraz ze wskazaniem tytułu przelewu. Istnieje także możliwość opłacenia składek z góry oraz na przyszłość.

 

[singlepic=14335,360,320]

Od lewej u góry: Trener Mirosław Wowro, Przemek Krzemień, Łukasz Buchała, Darek Niemiec, Łukasz Musioł, Łukasz Mrozik, Benjamin Drążek, Adrian Brzezina, Dawid Apajewski.

Od lewej na dole: Wojciech Śmigowski, Paweł Gwóźdź, Mateusz Musioł, Szymon Siwek, Jakub Koczur, Jakub Tomczyk i Kamil Krzyszkowski.

Trampkarze kadra sezon 2015/2016:

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Adrian Brzezina 09.07.01r.
Paweł Gwóźdź 27.11.01r.
Kamil Krzyszkowski 02.12.01r.
Łukasz Mrozik 30.10.01r.
Patryk Sobczyk 23.06.01r.
Paweł Bierut 22.05.03r.
Szymon Siwek 01.02.01r.
Dariusz Niemiec 03.10.01r.
Beniamin Drążek 13.05.02r.
Łukasz Buchała 29.01.01r.
Mateusz Musioł 16.07.02r.
Karol Gaweł 13.01.02r.
Łukasz Musioł 25.12.01r.
Dawid Apajewski 29.12.01r.
Patryk Busek 10.03.02r.
Jakub Koczur 17.12.02r.
Karol Kołodziejczyk 25.09.02r.
Maciej Krzemień 19.01.02r.
Jakub Tomczyk 11.05.02r.
Szymon Chromy (W) 22.08.01r.
Wojciech Bielecki 14.09.01r.
Wojciech Śmigowski 29.11.02r.
Trener: Mirosław Wowro  

Trampkarze - C1: III liga - grupa V (jesień), II liga wojewódzka (gr. południowa)

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2015 Grupa C1, III liga, grupa V      
Pasjonat MKS 0:6 (Brzezina 3, Niemiec 3) 30.08. 10.00
MKS Polonia Łaziska Górne 3:2 (Brzezina, Siwek, Niemiec) 02.09. 17.00
MKS Zapora Wapienica 0:2 05.09. 10.00
GKS Tychy MKS 2:4 (Brzezina, Busek, Buchała, Krzyszkowski) 13.09. 10.00
MKS Drzewiarz Jasienica 2:2 (Niemiec, Brzezina) 19.09. 10.00
MKS Pasjonat 4:0 (Drążek 2, Gaweł, Czudaj) 03.10. 10.00
Zapora MKS 2:2 (Buchała, Siwek) 10.10. 10.00
MKS GKS Tychy 6:1 (Brzezina 3, Drążek, Niemiec, Buchała) 17.10. 10.00
Drzewiarz MKS 0:3 (Brzezina, Drążek, Niemiec) 25.10. 10.00
Polonia MKS 4:6 (Niemiec 4, Siwek, Gaweł) 07.11 11.00
         
Wiosna 2016 II liga woj. grupa tzw. południowa    
MKS GKS GIEKSA Katowice 0:7 20.03.16r. 11.00
MKS Żywiecka APN Sp. z o.o. 1:5 (Gaweł) 24.03. 11.00.
BBTS Podbeskidzie B.B. MKS 3:0 w.o. 03.04. 12.30
MKS MKP Odra Wodzisław Śl. 1:14 (Brzezina) 10.04. 11.00
Iskra Pszczyna MKS 13:0 16.04. 10.00
MKS MOSiR Jastrzębie 0:6 21.04. 17.00
zespół wycofany z rozgrywek        
GKS MKS - 07.05. 09.00
MKS Żory MKS - 12.05 17.30
Żywiecka APN MKS - 15.05. 10.00
MKS Podbeskidzie - 22.05. 11.00
Odra MKS - 29.05. 11.00
MKS Iskra - 05.06. 11.00
MOSiR Jastrzębie MKS - 12.06. 11.00
MKS MKS Żory - 19.06. 11.00

Wiosna 2016

Poz   Zespół M W R P Gole+/- Pkt Ostatnie 5
0 MKS Lędziny 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 Pniówek Pawłowice 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 MKS Lędziny 0 0 0 0 0:00 0:0  
0 Dąb Gaszowice 0 0 0 0 0:00 0:0  
1 MKS Lędziny 30 21 4 5 77:17+60 67:19     
1 GKS Tychy 14 14 0 0 132:2+130 42:0  
1 MKS Lędziny 10 7 2 1 36:15+21 23:5  
1 MKS Lędziny 10 8 0 2 43:12+31 24:6  
1 Siódemka Tychy 8 7 1 0 111:26+85 22:1  
1 BTS Rekord Bielsko-Biała 10 9 1 0 50:6+44 28:1  
1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 9 5 0 72:9+63 32:5  
1 LKS Bełk 34 23 6 5 92:33+59 75:21       
1 Polonia Międzyrzecze 26 19 1 6 60:38+22 58:19       
1 KS Decor Bełk 10 6 2 2 23:15+8 20:8       
1 MKS II Lędziny 11 8 2 1 36:17+19 26:5       
2 LKS Goczałkowice 30 18 8 4 67:25+42 62:20   
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 14 12 0 2 55:22+33 36:6  
2 Polonia Łaziska Górne 10 7 1 2 57:19+38 22:7  
2 Leśnik Kobiór 10 8 0 2 40:14+26 24:6  
2 APN GKS I Tychy 8 5 1 2 84:40+44 16:7  
2 ZET Tychy 11 7 1 3 21:19+2 22:10  
2 APN GKS Tychy 13 9 1 3 46:17+29 28:10  
2 GKS Radziechowy-Wieprz 34 20 10 4 84:31+53 70:22       
2 Czarni Piasek 26 17 3 6 81:43+38 54:21       
2 GKS Radziechowy-Wieprz 11 6 2 3 25:18+7 20:11       
2 LKS Woszczyce 11 8 1 2 36:10+26 25:7       
3 LKS Łąka 30 18 4 8 52:27+25 58:28  
3 Pniówek Pawłowice 14 7 1 6 54:40+14 22:19  
3 GKS Tychy 10 5 1 4 34:22+12 16:13  
3 GOSiR Chełm Śląski 10 4 1 5 20:21-1 13:16  
3 Polonia Łaziska Górne 8 4 3 1 60:30+30 15:6  
3 MKS Lędziny 11 5 1 5 29:38-9 16:16  
3 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 14 8 3 3 34:20+14 27:12  
3 LKS Czaniec 34 18 9 7 61:34+27 63:30       
3 LKS Woszczyce 26 17 2 7 69:37+32 53:23       
3 Polonia Bytom 10 6 1 3 17:8+9 19:10       
3 Unia Bieruń Stary 11 7 2 2 28:12+16 23:8       
4 Pogoń Imielin 30 16 6 8 58:36+22 54:30  
4 Polonia Łaziska Górne 13 6 2 5 38:35+3 20:17  
4 Drzewiarz Jasienica 10 4 1 5 25:27-2 13:16  
4 APN GKS II Tychy 10 4 1 5 25:27-2 13:16  
4 UKS SPS Wola 8 5 0 3 67:49+18 15:9  
4 Pniówek Pawłowice 10 5 2 3 37:19+18 17:11  
4 Dwójka Kozy 14 7 2 5 31:12+19 23:17  
4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 34 18 7 9 60:41+19 61:34       
4 LKS Brzeźce 26 16 2 8 65:39+26 50:26       
4 MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. 10 6 0 4 13:11+2 18:12       
4 Polonia II Łaziska Górne 10 7 1 2 36:13+23 22:7       
5 Rozwój II Katowice 30 15 6 9 67:29+38 51:33  
5 MKS Lędziny 14 6 1 7 40:46-6 19:22  
5 Zapora Wapienica 10 2 1 7 14:50-36 7:22  
5 Unia Bieruń Stary 10 2 1 7 18:47-29 7:22  
5 Iskra Pszczyna 8 4 2 2 63:44+19 14:8  
5 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 10 3 1 6 25:27-2 10:19  
5 Polonia Łaziska Górne 13 6 4 3 32:14+18 22:13  
5 MKS Lędziny 34 17 7 10 55:38+17 58:37       
5 Polonia II Łaziska Górne 26 13 5 8 48:33+15 44:29       
5 LKS Czaniec 10 5 3 2 10:9+1 18:9       
5 LKS Brzeźce 10 7 1 2 29:23+6 22:7       
6 Unia Kosztowy 30 14 8 8 53:35+18 50:32  
6 Krupiński Suszec 13 5 0 8 24:64-40 15:24  
6 Pasjonat Dankowice 10 2 0 8 16:49-33 6:24  
6 JUWe Jaroszowice 10 1 3 6 12:37-25 6:21  
6 MKS Lędziny 8 4 1 3 66:47+19 13:10  
6 Sokół Wola 10 3 0 7 13:34-21 9:21  
6 LKS Łąka 14 4 0 10 21:44-23 12:30  
6 Drzewiarz Jasienica 34 16 7 11 75:49+26 55:40       
6 MKS II Lędziny 26 12 5 9 75:53+22 41:32       
6 Dąb Gaszowice 10 4 5 1 19:13+6 17:8       
6 UKS Warszowice 10 5 0 5 22:30-8 15:15       
7 AKS Mikołów 30 12 7 11 53:46+7 43:40   
7 UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice 14 2 1 11 18:61-43 7:34  
7 JUWe Jaroszowice 8 2 0 6 42:71-29 6:18  
7 Krupiński Suszec 10 1 0 9 10:42-32 3:27  
7 MKS Lędziny 14 3 1 10 23:61-38 10:31  
7 Polonia Łaziska Górne 34 15 8 11 70:47+23 53:41       
7 LKS Wisła Mała 26 12 5 9 52:54-2 41:32       
7 Spójnia Landek 11 5 1 5 22:19+3 16:16       
7 Leśnik Kobiór 10 4 1 5 26:17+9 13:16       
8 Podlesianka Katowice 30 10 8 12 41:42-1 38:44   
8 BKS Stal Bielsko-Biała 14 0 1 13 12:103-91 1:40  
8 Gol Bieruń 8 1 0 7 38:109-71 3:21  
8 Zapora Wapienica 14 1 0 13 6:88-82 3:39  
8 Unia Racibórz 34 16 5 13 58:63-5 53:44       
8 Unia Bieruń Stary 26 11 4 11 50:52-2 37:37       
8 LKS Goczałkowice 11 4 4 3 18:180 16:13       
8 LKS II Goczałkowice 10 4 1 5 28:25+3 13:16       
9 Wyzwolenie Chorzów 30 10 8 12 36:40-4 38:44  
9 Pniówek Pawłowice 8 0 0 8 8:123-115 0:24  
9 Gwarek Ornontowice 34 16 3 15 56:53+3 51:48       
9 LKS II Goczałkowice 26 11 6 9 52:44+8 39:33       
9 Wilki Wilcza 10 5 0 5 19:190 15:15       
9 ZET II Tychy 10 4 1 5 23:25-2 13:16       
10 Unia Bieruń Stary 30 11 4 15 35:51-16 37:49  
10 Beskid Skoczów 34 14 7 13 52:520 49:46       
10 Leśnik Kobiór 26 9 5 12 42:420 32:41       
10 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 4 2 5 17:170 14:17       
10 Krupiński II Suszec 10 4 0 6 18:29-11 12:18       
11 Piast Bieruń Nowy 30 10 7 13 41:59-18 37:46  
11 Wilki Wilcza 34 15 3 16 52:51+1 48:51       
11 Krupiński II Suszec 26 6 2 18 33:64-31 20:56       
11 Drzewiarz Jasienica 10 4 0 6 14:21-7 12:18       
11 Pniówek II Pawłowice 10 4 0 6 17:33-16 12:18       
12 Sparta Katowice 30 10 7 13 39:57-18 37:46  
12 Szczakowianka Jaworzno 34 13 8 13 52:53-1 47:47       
12 UKS Warszowice 26 5 4 17 35:79-44 19:55       
12 GKS II Tychy 10 3 2 5 32:30+2 11:17       
12 LKS Wisła Mała 10 3 1 6 27:29-2 10:19       
13 Ogrodnik Cielmice 30 10 6 14 37:46-9 36:48  
13 Concordia Knurów 34 13 7 14 64:62+2 46:49       
13 LKS Mizerów 26 5 3 18 38:85-47 18:57       
13 Kuźnia Ustroń 10 3 2 5 16:15+1 11:17       
13 LKS Gardawice 10 3 1 6 17:21-4 10:19       
14 Sokół Wola 30 8 6 16 39:66-27 30:54  
14 Spójnia Landek 34 12 9 13 42:45-3 45:48       
14 ZET II Tychy 26 4 3 19 30:67-37 15:60       
14 Beskid Skoczów 10 3 2 5 13:23-10 11:17       
14 Sokół II Wola 10 2 1 7 10:34-24 7:22       
15 Górnik 09 Mysłowice 30 4 5 21 35:85-50 17:68  
15 Iskra Pszczyna 34 9 8 17 43:54-11 35:59       
15 Unia Racibórz 10 2 2 6 15:22-7 8:20       
15 Josieniec Radostowice 11 0 1 10 7:42-35 1:31       
16 UKS MK Górnik 30 5 2 23 23:92-69 17:71  
16 Granica Ruptawa 34 6 5 23 35:79-44 23:74       
16 MKS Lędziny 10 1 2 7 12:27-15 5:23       
17 Orzeł Mokre 34 4 8 22 28:70-42 20:74       
18 Krupiński Suszec 34 2 1 31 22:146-124 7:94       

Jesień 2015

Poz   Zespół M W R P Gole+/- Pkt Ostatnie 5
1 MKS Lędziny 10 7 2 1 36:15+21 23:5  
2 Polonia Łaziska Górne 10 7 1 2 57:19+38 22:7  
3 GKS Tychy 10 5 1 4 34:22+12 16:13  
4 Drzewiarz Jasienica 10 4 1 5 25:27-2 13:16  
5 Zapora Wapienica 10 2 1 7 14:50-36 7:22  
6 Pasjonat Dankowice 10 2 0 8 16:49-33 6:24  

Strzelcy MKS-u (stan na 23.04.2016):

11- Niemiec, Brzezina,

4 – Drążek,

3 – Buchała, Gaweł, Siwek,

1 – Busek, Czudaj, Krzyszkowski.

[singlepic=14534,360,320]