09/10

[singlepic=5385,360,320]

Trampkarze młodsi kadra sezon 2009/2010:

Imię i Nazwisko
Kamil Żmijewski
Paweł Młocek
Szymon Mielec
Szymon Buniewicz
Krzysztof Okoń
Paweł Skrobol
Remigiusz Kula
Michał Nagi
Krzysztof Rośkowicz
Filip Larysz
Kamil Mych
Kamil Mróz
Bartosz Sala
Patryk Wybraniec
Krzysztof Halek
Bartosz Haba
Trener: Jacek Mikolasz

Trampkarze młodsi - terminarz i wyniki - sezon 2009/2010 (jesień)

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
MKS Łąka 5:2 (M.Nagi 3, Skrobol, Mielec) 07.09. 17.00
MKS Wola 1:7 23.09. 17.00
MKS Iskra 6:4 (M.Nagi 2, Kula, Larysz, Mych, Hachuła) 28.09. 16.00
Bojszowy MKS 0:7 (Larysz 2, Hachuła 2, Haba, Nagi M., Mych) 30.09. 16.00
Miedźna MKS 1:3 (M.Nagi 2, Mych) 05.10. 15.00
MKS Unia B.S. 6:1 (M.Nagi 2, Mych 2, Larysz, Skrobol) 12.10. 15.00
MKS Jankowice 0:4 26.10. 15.00
Bieruń Nowy MKS 2:1 (Szczepanek) 31.10. 10.00
Rudołtowice MKS 0:10 (M.Nagi 4, Larysz 3, Szczepanek 2, Rośkowicz) 07.11 9.00

Trampkarze młodsi - terminarz i wyniki - sezon 2009/2010 (wiosna)

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
MKS Iskra 6:1 (Kula, Rośkowicz, Skrobol, Hachuła, Wybraniec, Młocek) 06.04 18.00
Leśnik MKS 2:8 (M.Nagi 3, Kula 2, Szczepanek, Sieradzki 2) 19.04 18.00
MKS Piasek 2:1 (Szczepanek, M.Nagi) 26.04 18.00
Czapla MKS 0:7 (Rośkowicz 2, Góra 2, M.Nagi, Buniewicz, Sala) 01.05 11.00
Iskra MKS 2:5 (Zaręba, M.Nagi, Larysz, Skrobol, Rośkowicz) 10.05 18.00
Piasek MKS 2:2 (Skrobol, Szczepanek) 31.05 18.00
MKS Czapla 7:0 (Sieradzki 2, Jastrzębski, Skrobol, Rośkowicz, M.Nagi, Kula) 09.06 17.00
Unia B.S. MKS 3:1 (Skrobol) 11.06. 18.00
MKS Unia B.S. 0:3 14.06 18.00
MKS Leśnik 9:0 (Mielec 3, Noras 2, Zaręba, Skrobol, Góra, Rośkowicz) 21.06. 18.00

Tabela ligi trampkarzy młodszych 2009/2010 (jesień)

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 Sokół Wola 9 25 74-6
2 Znicz Jankowice 8 19 48-11
3 Piast Bieruń Nowy 9 18 34-15
4 MKS Lędziny 9 18 39-21
5 Unia Bieruń Stary 9 15 40-25
6 Iskra Pszczyna 9 12 31-46
7 LKS Miedźna 9 12 28-24
8 LKS Rudołtowice 9 6 7-48
9 GTS Bojszowy 8 3 11-63
10 LKS Łąka 9 3 9-62

Tabela ligi trampkarzy młodszych 2009/2010 (wiosna)

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 Unia Bieruń Stary 10 30 53-8
2 MKS Lędziny 10 22 41-14
3 Iskra Pszczyna 10 15 33-42
4 Czarni Piasek 10 14 24-23
5 Czapla Kryry 10 4 16-43
6 Leśnik Kobiór 10 3 23-61