[singlepic=7788,360,320]

Trampkarze młodsi kadra sezon 2010/2011:

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Sebastian Czudaj 22.12.99r.
Paweł Młocek 03.01.98r.
Tomasz Noras 07.01.99r.
Bartosz Haba 06.01.98r.
Mariusz Żybura  
Szymon Mielec 31.12.98r.
Szymon Buniewicz 05.01.98r.
Artur Giza 22.02.99r.
Krzysztof Rośkowicz 24.05.98r.
Adam Adamus 10.05.99r.
Bartosz Zaręba 28.04.98r.
Kamil Mróz 23.12.98r.
Karol Lipiński 31.12.99r.
Rafał Jastrzębski 11.04.99r.
Paweł Zajac  
Dawid Lysko  
Dawid Czypionka 18.08.98r.
Adrian Hachuła 24.03.98r.
Rafał Sieradzki 14.11.99r.
Adrian Szweda 24.06.99r.
Trener: Jacek Mikolasz, Mirosław Wowro (od lutego 2011)  

Trampkarze młodsi (TM2) - terminarz i wyniki - sezon 2010/2011

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
MKS Grom Tychy 4:2 (Mielec 2, Buniewicz, Jastrzębski) 06.09. 16.00
Stal Chełm Śl. MKS 1:11 (Buniewicz 3, Rośkowicz 2, Młocek 2, Hachuła 2, Adamus, Giza) 04.10. 15.00
Grom MKS 1:2 (Szweda, Noras) 11.10. 15.00
MKS Chełm Śl. 6:4 (Buniewicz 2, Rośkowicz 2, Hachuła 2) 18.10 15.00
MKS Unia B.S. 4:1 (Rośkowicz, Hachuła, Szweda, Mróz) 25.10 15.00
Unia B.S. MKS 3:3 (Rośkowicz, Hachuła, Buniewicz) 02.11. 13.30
Wiosna (grupa mistrzowska)        
Czarni Piasek MKS 2:3 (Buniewicz, Czypionka, Rośkowicz) 18.04 17.00
MKS Łąka 2:1 (Rośkowicz, Hachuła) 02.05 17.30
Leśnik MKS 0:2 (Buniewicz, Hachuła) 09.05 17.30
MKS Iskra 3:4 (Rośkowicz 2, Hachuła) 16.05 17.30
MKS Grom 2:2 (Buniewicz, Czypionka) 19.05 18.00
Grom MKS 3:4 (Buniewicz 2, Rośkowicz, Lysko) 23.05 18.00
Łąka MKS 7:2 (Sieradzki, Buniewicz) 06.06 18.00
MKS Leśnik 2:4 (Młocek 2) 13.06 18.00
Iskra MKS 6:2 (Rośkowicz, Buniewicz) 20.06 18.00
MKS Czarni 3:0 nie rozegrano -

Tabela Trampkarze młodsi 2010/2011 - jesień

Pozycja Klub Mecze Punkty Bramki
1 MKS Lędziny 6 16 30-12
2 Grom Tychy 6 12 38-12
3 Unia Bieruń St. 5 4 8-23
4 Stal Chełm Śl. 5 0 12-41

Tabela trampkarze młodsi - grupa mistrzowska wiosna 2011

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 Iskra Pszczyna 10 28 40-19
2 MKS Lędziny 10 16 25-29
3 Leśnik Kobiór 10 15 25-17
4 LKS Łąka 10 12 32-31
5 Czarni Piasek 10 11 16-23
6 Grom Tychy 10 5 18-37