[singlepic=9312,360,320]

Trener Jacek Mikolasz wraz z drużyną.

Trampkarze młodsi kadra sezon 2011/2012:

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Sebastian Czudaj 22.12.99r.
Jakub Buchała 22.12.99r.
Błażej Wojciuch 03.02.99r.
Artur Giza 22.02.99r.
Dawid Niemczok 04.02.00r.
Adam Adamus 10.05.99r.
Karol Lipiński 31.12.99r.
Rafał Jastrzębski 11.04.99r.
Bartosz Skrobek 27.12.00
Rafał Sieradzki 14.11.99r.
Karol Białoń 25.05.00r.
Adrian Szweda 24.06.99r.
Trener: Jacek Mikolasz  

Trampkarze młodsi (TM2) - terminarz i wyniki - sezon 2011/2012

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień:        
Sokół Wola MKS 4:2 (Buchała 2) 15.09. 17.00
MKS LKS Brzeźce 8:1 (Sieradzki 5, Jastrzębski 3) - ŚZPN podaje wynik 7:1 29.09. 17.00
Leśnik Kobiór MKS 1:4 (Adamus 2, Sieradzki 2) 03.10. 16.00
MKS Unia B.S. 10:1 (Jastrzębski 3, Adamus 2, Lipiński 2, Szweda, Buchała, Sieradzki) 13.10. 16.00
Stal Chełm Śl. MKS 3:5 (Jastrzębski 3, Adamus 2) 20.10. 15.00
UKS GKS Tychy MKS 3:10 (Sieradzki 5, Jastrzębski 3, Adamus, Czudaj) 22.10. 11.00
MKS MOSM Tychy 3:3 (Jastrzębski 3) 27.10. 15.00
Wiosna - Gr. A:        
MOSM I Tychy MKS 4:0 12.04. 17.00
Znicz Jankowice MKS 4:4 (Sieradzki 3, Jastrzębski) 19.04. 17.00
MKS Iskra Pszczyna 3:9 (Sieradzki, Jastrzębski, Białoń) 26.04. 18.00
Pniówek P-ce MKS 12:6 (Sieradzki 3, Jastrzębski 2, Szweda) 02.05. 18.00
MKS LKS Łąka 1:7 (Sieradzki) 10.05. 18.00
MKS MOSM 7:2 (Czudaj, Jastrzębski, Buchała 2, Sieradzki 3) 17.05. 18.00
MKS Znicz 8:6 (Sieradzki 3, Jastrzębski 3, Buchała, Czudaj) 28.05. 18.00
Iskra MKS 10:2 (Jastrzębski 2) 31.05. 17.00
MKS Pniówek 7:6 (Jastrzębski 3, Lipiński 2, Adamus, Sieradzki) 11.06. 16.00
LKS Łąka MKS 2:2 (Adamus, Szweda) 14.06. 18.00

Tabela trampkarze młodsi- jesień 2011

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 MOSM Tychy 7 19 55-9
2 MKS Lędziny 7 16 41-16
3 Leśnik Kobiór 7 15 29-10
4 Sokół Wola 7 12 28-22
5 Stal Chełm Śl. 7 9 42-27
6 UKS GKS Tychy 7 9 26-49
7 Unia B.St. 7 3 13-52
8 LKS Brzeźce 7 0 7-45

Tabela trampkarze młodsi - wiosna 2012, Grupa A (mistrzowska)

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 Iskra Pszczyna 10 30 77-23
2 LKS Łąka 10 19 39-23
3 Pniówek Pawłowice 10 15 48-37
4 MOSM Tychy 10 12 30-40
5 MKS Lędziny 10 11 40-62
6 Znicz Jankowice 10 1 27-76