[singlepic=10655,360,320]

Trampkarze młodsi kadra sezon 2012/2013:

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Dawid Apajewski 29.12.01r.
Adam Kasperczyk 05.05.01r.
Szymon Siwek 01.02.01r.
Karol Białoń 25.05.00r.
Dawid Niemczok 04.02.00r.
Kamil Opitek 00r.
Rafał Loska 26.02.00r.
Kacper Klimza 15.08.00r.
Wojciech Michalak 07.10.01r.
Hubert Karkoszka 00r.
Jakub Buchała 12.09.00r.
Piotr Skupnik 22.01.00r.
Wiktor Piórek 27.08.00r.
Mateusz Barnaś 18.04.00r.
Marcin Morgol 27.08.00r.
Wojciech Ścierski 01.07.00r.
Łukasz Musioł 25.12.01r.
Przemysław Okoń 00r.
Rafał Sieradzki 14.11.99r.
Kierownik: Adam Apajewski  
Trener: Wiesław Szwarocki  

Trampkarze młodsi (TM2) - terminarz i wyniki - sezon 2012/2013

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2012 Gr. II:      
Chrzciciel Tychy MKS 15:0 06.09.12r. 17.00
GOSiR Chełm MKS 1:15 (Białoń 5, Kasperczyk 3, Siwek 3, Michalak 2, Buchała, Sieradzki) 13.09. 17.00
MKS Ogrodnik 9:6 (Białoń 6, Sieradzki 2, Siwek) 25.09. 16.30
MOSM Tychy MKS 6:2 (Siwek, Białoń) 27.09. 16.00
MKS JUWe 20:2 (Białoń 7, Sieradzki 7, Buchała 5, Piórek 04.10. 16.00
Nadwiślan MKS 2:19 (Białoń 10, Sieradzki 5, Siwek 2, Buchała, Loska) 11.10. 15.00
MKS Unia Bieruń 6:3 (Białoń 3, Siwek, Loska, Buchała) 18.10. 15.00
Wiosna 2013 Gr. A2:      
Fortuna Wyry MKS 3:5 (Siwek 2, Białoń 2, Skupnik) 20.04.13r. 11.00
MKS MOSM Tychy 6:4 (Białoń 4, Skupnik, Barnaś) 25.04. 16.00
Chrzciciel MKS 3:0 walkower 02.05. 17.30
Sokół Wola MKS 4:5 (Sieradzki 3, Skupnik, Białoń) 08.05. 17.30
MKS Leśnik 8:2 (Siwek 2, Sieradzki 2, Barnaś, Figiel, Buchała, Niemczok) 16.05. 16.00
MKS Fortuna 9:3 (Białoń 4, Barnaś 2, Szweda, Skupnik, Buchała) 23.05. 16.00
MOSM MKS 6:5 (Siwek 2, Białoń, Buchała, samobójcza) 03.06. 16.30
MKS Chrzciciel 4:19 (Białoń 2, Siwek, Skupnik) 06.06. 16.00
MKS Sokół 9:3 (Białoń 5, Sieradzki 3, Buchała) 17.06. 16.00
Leśnik MKS 3:6 (Skupnik 3, Białoń, Buchała, Sieradzki) 19.06. 18.00
Półfinał:        
LKS Wisła Wielka MKS 8:0 24.06. 18.00
Mecz o III miejsce:        
Iskra Pszczyna MKS 3:0 w.o. 27.06. 17.30

Tabela trampkarze młodsi - jesień 2012, Grupa 2:

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 Chrzciciel Tychy 7 21 102-10
2 MOSM Tychy 7 15 58-17
3 MKS Lędziny 7 15 71-34
4 Unia B.St. 7 15 37-27
5 Ogrodnik Cielmice 7 7 29-42
6 JUWe Jaroszowice 7 6 25-68
7 GOSiR Chełm Śl. 7 4 16-51
8 Nadwiślan Góra 7 0 16-105
  Aktualizacja: 14.11.2012    

Tabela trampkarze młodsi - wiosna 2013, Grupa A2:

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 Chrzciciel Tychy 10 27 86-13
2 MKS Lędziny 10 21 57-49
3 Sokół Wola 10 21 30-30
4 MOSM Tychy 10 12 23-44
5 Fortuna Wyry 10 7 20-48
6 Leśnik Kobiór 10 1 16-48
  Aktualizacja: 24.06.2013r.    

[singlepic=10182,360,320]