Trampkarz młodszy – rocznik 2001 i młodsi

Jesień 2014

Grupa amatorska

1. LKS Studzionka – trener Krzysztof Szymbara, tel. 882402677
2. GKS Pniówek 74 – Pawłowice, trener  Oszek, tel. 505080307 (sztuczne)
3. LKS Łąka, trener Piotr Dąbkowski, tel. 502668328
4. MKS Lędziny, trener Mirosław Wowro, tel. 693985489
5. LKS Nadwiślan Góra, trener Tomasz Kozieł, tel. 505346725

Wiosna 2015

TRAMPKARZE C1 (rocznik 2000 i młodsi oraz dziewczyny rocznik 1999 i młodsze)

TYCHY: IV LIGA OKRĘGOWA GRUPA II:

LKS Goczałkowice – trener  Kozik, tel. 509724790
Unia Bieruń Stary – trener Neugebauer, tel. 510542418
KS Siódemka Tychy – trener  Sowa, tel. 512069285
UKS Czapla Kryry – trener Smołka, tel. 500337571
MKS Lędziny – trener Wowro, tel. 693 985 489

[singlepic=13908,360,320]

Od lewej strony u góry: Trener Mirosław Wowro, Paweł Soblik, Kamil Ornowski, Kacper Figiel, Łukasz Musioł, Rafał Loska. Od lewej strony u dołu: Kamil Krzyszkowski, Karol Białoń, Szymon Siwek, Dawid Apajewski, Łukasz Buchała.

Trampkarze młodsi kadra sezon 2014/2015:

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Adrian Brzezina 09.07.01r.
Paweł Gwóźdź 27.11.01r.
Kamil Krzyszkowski 02.12.01r.
Łukasz Mrozik 30.10.01r.
Mateusz Niestrój 11.12.01r.
Patryk Sobczyk 23.06.01r.
Szymon Siwek 01.02.01r.
Wojciech Michalak 07.10.01r.
Beniamin Drążek 13.05.02r.
Łukasz Buchała 29.01.01r.
Mateusz Musioł 16.07.02r.
Łukasz Musioł 25.12.01r.
Paweł Janota 02.06.02r.
Dawid Apajewski 29.12.01r.
Jakub Garleja 02.05.02r.
Jakub Koczur 17.12.02r.
Karol Kołodziejczyk 25.09.02r.
Maciej Krzemień 19.01.02r.
Łukasz Musioł 25.12.01r.
Paweł Patalong 30.06.02r.
Kamil Ornowski 01.02.00r.
Kacper Figiel 14.04.00r.
Rafał Loska 26.02.00r.
Paweł Soblik 11.04.00r.
Jakub Wanot 26.03.02r.
Wojciech Bielecki 14.09.01r.
Wojciech Śmigowski 29.11.02r.
Trener: Mirosław Wowro  

Trampkarze młodsi - terminarz i wyniki - sezon 2014/2015

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień 2014 Grupa C2 (I) tzw. amatorska      
MKS LKS Łąka 2:2 (Siwek 2), rz.k. 4:3 16.09.2014 16.30
Nadwiślan MKS 0:4 (Brzezina 4) 22.09. 16.30
Pniówek MKS 3:2 (Brzezina, Janota) 08.10. 16.30
MKS LKS Studzionka 5:0 (Siwek 3, Drążek 2) 16.10. 16.30
         
Wiosna 2015 (IV liga okręgowa) C1 Grupa 2    
MKS LKS Goczałkowice 7:1 (Białoń 3, Ornowski 3, Figiel) 24.04.15r. 17.00
Unia B.St. MKS 5:3 (Soblik, Białoń, Loska) 27.04. 18.00
MKS Siódemka Tychy 4:1 (Białoń 2, Siwek, Buchała) 06.05. 17.00
Czapla Kryry MKS 3:4 (Białoń 2, Siwek, Figiel) 16.05. 11.00
LKS Goczałkowice MKS 1:4 (Białoń 3, Siwek) 29.05. 17.00
MKS Unia 1:1 (Ornowski) 05.06. 17.00
Siódemka MKS 0:4 (Ornowski, Białoń, Loska, Soblik) 16.06. 17.00
MKS Czapla 5:0 (Ornowski, Koczur, Loska, Figiel, Soblik) 18.06. 18.00

Tabela tyskiej ligi trampkarzy 2014/2015 - IV liga okręgowa (C1 - gr. 2) - wiosna 2015

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 MKS Lędziny 8 19 32-12
2 Unia Bieruń St. 8 12 22-23
3 LKS Goczałkowice 8 10 30-33
4 Siódemka Tychy 8 9 18-22
5 Czapla Kryry 8 5 20-32
  Aktualizacja 26.06.2015      

Tabela tyskiej ligi trampkarzy młodszych 2014/2015 gr. amatorska:

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 LKS Łąka 4 10 16-5
2 Pniówek Pawłowice 4 9 14-7
3 MKS Lędziny 4 7 13-5
4 LKS Studzionka 4 5 5-15
5 Nadwiślan Góra 4 0 3-19
  Aktualizacja 18.11.2014