Trampkarze starsi kadra sezon 2010/2011:

Imię i Nazwisko Pozycja
Damian Tomalik B
Kamil Żmijewski B
Adam Grzyb O
Adrian Urbańczyk O
Rafał Mróz O
Bartek Kozłowski O
Patryk Glaba O
Paweł Majer O
Grzegorz Białorucki P
Tomasz Szprengiel P
Wojciech Szumilas P/N
Łukasz Szymura P/N
Szymon Krzemień N
Michał Nagi N
Kamil Pawlik N
Trener Wiesław Szwarocki

Trampkarze starsi - terminarz i wyniki - sezon 2010/2011

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Sokół Wola MKS 2:3 (Szumilas 2, Kozłowski) 10.09. 16.00
MKS UKS Suszec 6:1 (Szumilas 2, Kozłowski 2, Białorucki, Pawlik) 17.09. 16.00
Łaziska MKS 0:9 (Szumilas 2, Pawlik 2, Białorucki, Szymura, Krzemień, Grzyb, samobójcza) 24.09. 16.00
MKS Bieruń Nowy 9:1 (Szumilas 3, Pawlik 3, Szymura, M.Nagi, Białorucki) 27.09. 16.00
Gardawice MKS 0:8 (Szumilas 3, Pawlik, M.Nagi, Białorucki, Kozłowski, Mróz) 08.10. 15.00
MKS Orzesze 7:0 (Szumilas 2, Szymura 2, Białorucki, M.Nagi, Pawlik) 23.10. 11.00
MKS Czapla 6:1 (Szumilas 4, M.Nagi, Kozłowski) 27.10. 15.30
Goczałkowice MKS 1:6 (M.Nagi 2, Szumilas, Glaba, Białorucki, Rośkowicz) 30.10. 9.00
MKS Chrzciciel 4:0 (Szumilas 2, Szymura. M.Nagi) 07.11. 10.00
Wiosna (grupa mistrzowska):        
MKS Unia Bieruń St. 8:1 (Szumilas 3, Pawlik 2, Białorucki, Kozłowski) 15.04 17.30
MKS Sokół Wola 1:3 (Szymura) 20.04 17.30
Brzeźce MKS 0:2 (Szymura, M.Nagi) 30.04 15.00
MKS Studzienice 3:0 (M.Nagi, Szymura, Krzemień) 06.05 17.30
Iskra MKS 4:5 (M.Nagi 3, Szymura, Rośkowicz) 13.05 17.30
Sokół Wola MKS 2:1 (Szymura) 24.05 17.30
MKS Brzeźce 5:0 (Krzemień 2, Szymura, Białorucki, Mróz) 03.06 17.30
Unia Bieruń MKS 2:3 (Mróz, M.Nagi, Białorucki) 07.06 17.30
Studzienice MKS 3:3 (M.Nagi, Szymura, Szumilas) 10.06 17.30
MKS Iskra 4:1 (M.Nagi 3, Krzemień) 17.06 17.30

Tabela tyskiej ligi trampkarzy starszych 2010/2011 - jesień:

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 MKS Lędziny 9 27 58-6
2 Sokół Wola 9 22 34-8
3 LKS Goczałkowice 9 20 19-12
4 UKS Suszec 9 16 27-20
5 Chrziciel Tychy 9 13 23-14
6 Czapla Kryry 9 13 22-24
7 Sokół Orzesze 9 10 16-34
8 Piast Bieruń 9 7 12-30
9 LKS Gardawice 9 3 15-36
10 Polonia Łaziska 9 0 9-52

[singlepic=7832,360,320]

Tabela trampkarze starsi - grupa mistrzowska wiosna 2011

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 MKS Lędziny 10 22 35-16
2 Iskra Pszczyna 10 22 31-13
3 LKS Studzienice 10 19 23-14
4 Sokół Wola 10 16 20-14
5 LKS Brzeźce 10 9 9-23
6 Unia B.St. 10 0 7-45