[singlepic=10376,360,320]

[singlepic=12483,360,320]

Trampkarze starsi kadra sezon 2012/2013:

Imię i Nazwisko Pozycja Data urodzenia
Mateusz Klima B 23.11.98r.
Kamil Żmijewski B 11.08.97r.
Dawid Czyżnik B 09.06.98r.
Sebastian Czudaj O 22.12.99r.
Błażej Wojciuch O 03.02.99r.
Szymon Mielec O 31.12.98r.
Kacper Bielusiak O 29.08.97r.
Bartosz Haba O 06.01.98r.
Kamil Mróz O 23.12.98r.
Paweł Młocek O 03.01.98r.
Adrian Hachuła P 24.03.98r.
Dariusz Saternus P 05.05.98r.
Remigiusz Kula P 11.04.97r.
Szymon Buniewicz P 05.01.98r.
Dawid Czypionka P 18.08.98r.
Michał Nagi N 01.02.97r.
Adam Adamus N 10.05.99r.
Rafał Sieradzki N 14.11.99r.
Adrian Szweda N 24.06.99r.
Artur Giza N 22.02.99r.
Rafał Jastrzebski N 11.04.99r.
Trener Mirosław Wowro  

Trampkarze starsi - terminarz i wyniki - sezon 2012/2013

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Runda jesienna Gr. II:      
MKS Sokół Orzesze 8:0 (Buniewicz 2, Jastrzębski 2, M.Nagi, Kula, Sieradzki, Hachuła) 07.09.12r. 17.00
MKS UKS GKS tychy 4:0 (Kula 2, Sieradzki, samobójcza) 20.09. 17.00
MKS Znicz Jankowice 3:0 walkower (goście nie stawili się na mecz) 28.09. 16.00
MKS Sokół Wola 2:2 (Sieradzki, Jastrzębski) 05.10. 16.00
Pniówek Pawłowice MKS 0:0 12.10. 16.00
Orzesze MKS 1:6 (Kula 2, M.Nagi 2, Buniewicz, Hachuła) 19.10 16.00
UKS GKS MKS 0:8 (M.Nagi 3, Haba 2, Mielec, Czypionka, Sieradzki) 26.10 15.00
Znicz MKS 0:3 walkower 02.11 14.00
Wola MKS 1:2 (Buniewicz, Sieradzki) 11.11 11.00
MKS Pniówek 6:1 (Buniewicz 2, M.Nagi 2, Sieradzki, Hachuła) 17.11 11.00
Runda wiosenna Gr. A:      
Znicz MKS 3:2 (Haba, Szweda) 17.04.13r. 17.00
MKS Pniówek 3:1 (Haba 2, Buniewicz) 26.04. 17.00
UKS Suszec MKS 2:7 (Hachuła 3, Haba 2, Buniewicz, Kula) 03.05. 17.00
MKS Sokół Wola 4:1 (Haba, Hachuła, M.Nagi, Buniewicz) 10.05. 17.00
Piast Bieruń N. MKS 0:2 (Hachuła, M.Nagi) 17.05. 17.00
LKS Łąka MKS 0:0 25.05. 11.00
MKS LKS Goczałkowice 8:0 (Haba 4, Kula 2, Giza, Hachuła) 31.05. 17.00
Faza pucharowa:        
1/2 finału:        
Sokół Wola MKS 2:4 (Buniewicz 2, Haba, M.Nagi) 06.06. 17.00
Finał:        
MKS LKS Łąka 4:0 (Haba 2, M.Nagi, Buniewicz) 20.06. 17.00

Tabela trampkarze starsi - jesień 2012, Grupa 2:

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 MKS Lędziny 10 26 41-5
2 Sokół Wola 10 21 39-18
3 Pniówek Pawłowice 10 20 23-16
4 Znicz Jankowice 10 10 25-35
5 UKS GKS Tychy 10 6 27-44
6 Sokół Orzesze 10 3 12-49
  Aktualizacja 25.11.2012    

Tabela trampkarze starsi - wiosna 2013, Grupa A:

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 MKS Lędziny 7 16 26-7
2 LKS Łąka 7 16 17-5
3 Pniówek Pawłowice 7 15 14-6
4 Sokół Wola 7 12 27-12
5 Znicz Jankowice 7 12 18-15
6 Piast B.N. 7 9 10-12
7 UKS Suszec 7 3 14-28
8 LKS Goczałkowice 7 0 3-44
  Aktualizacja 04.06.2013    

[singlepic=10965,360,320]