[singlepic=12674,360,320]

U góry od lewej: trener Mirosław Wowro, Rafał Jastrzębski, Adam Adamus, Sebastian Czudaj, Rafał Loska, Łukasz Witkowicz, Artur Giza, Błażej Wojciuch, Paweł Soblik, Mateusz Powązka.

U dołu od lewej: Adrian Szweda, Karol Białoń, Szymon Bielusiak, Sebastian Młoczek, Rafał Sieradzki, Dawid Niemczok.

Trampkarze starsi kadra sezon 2013/2014:

Imię i Nazwisko Pozycja Data urodzenia
Dawid Apajewski B 29.12.01r.
Mateusz Powązka B 22.04.99r.
Błażej Wróbel O 17.02.00r.
Sebastian Czudaj O 22.12.99r.
Błażej Wojciuch O 03.02.99r.
Szymon Siwek O 01.02.01r.
Daniel Kozakiewicz P 20.09.99r.
Jakub Buchala P 12.09.00r.
Patryk Umiński P 04.06.99r.
Dawid Niemczok P 04.02.00r.
Sebastian Młoczek P 25.09.99r.
Łukasz Witkowicz P 23.01.99r.
Grzegorz Iciek P 07.08.00r.
Rafał Loska P 26.02.00r.
Paweł Soblik P 11.04.00r.
Marcin Łyżwiński P 31.01.00r.
Karol Białoń N 25.05.00r.
Adam Adamus N 10.05.99r.
Karol Lipiński N 31.12.97r.
Rafał Sieradzki N 14.11.99r.
Szymon Bielusiak N 02.05.01r.
Adrian Szweda N 24.06.99r.
Artur Giza N 24.02.99r.
Rafał Jastrzebski N 11.04.99r.
Trener Mirosław Wowro  

Trampkarze starsi - terminarz i wyniki - sezon 2013/2014

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Runda jesienna Gr 2      
MKS Grom Świerczyniec 9:1 (Białoń 2, Jastrzębski 3, Adamus 3, Czudaj) 30.08.13r. 17.00
Fortuna Wyry MKS 2:5 (Białoń 2, Czudaj, Sieradzki, Szweda) 08.09. 11.00
MKS UKS GKS Tychy 4:2 (Sieradzki 3, Giza) 13.09. 17.00
Piast B.N. MKS 2:10 (Jastrzębski 4, Giza 2, Białoń, Szweda, Witkowicz, Soblik) 27.09. 16.00
MKS LKS Gardawice 7:0 (Sieradzki 2, Czudaj 2, Jastrzębski 2, Niemczok) 04.10. 16.00
GTS Bojszowy MKS 0:1 (Sieradzki) 18.10. 16.00
ZET Tychy MKS 3:3 (Jastrzębski 2, Młoczek) 25.10. 15.00
MKS Unia B.St. 7:1 (Jastrzębski 3, Sieradzki 2, Giza, Białoń) 31.10. 15.00
Runda wiosenna Grupa mistrzowska      
MKS Piast B.N. 7:0 (Jastrzębski 4, Adamus 2, Sieradzki) 25.04. 17.00
Pniówek MKS 3:1 (Sieradzki) 02.05. 12.45
MKS UKS GKS Tychy 1:2 (Wojciuch) 09.05. 17.00
MKS Sokół Wola 4:2 (Sieradzki, Czudaj, Jastrzębski, Adamus) 23.05. 17.00
GTS Bojszowy MKS 2:6 (Jastrzębski 4, Lipiński, Sieradzki) 26.05. 17.00
BTS Rekord BB MKS 0:0 02.06. 17.00
Iskra Pszczyna MKS 6:1 (Jastrzębski) 07.06. 13.00
MKS OKS ZET Tychy 3:0 (Lipiński, Giza, Jastrzębski) 13.06. 17.00
UKS Suszec MKS 0:1 (Jastrzębski) 16.06. 17.30

Tabela trampkarze starsi - wiosna 2014, Grupa mistrzowska:

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 Iskra Pszczyna 9 25 49-8
2 BTS Rekord 9 20 37-3
3 Pniówek Pawłowice 9 19 30-12
4 UKS GKS Tychy 9 18 33-12
5 MKS Lędziny 9 16 24-15
6 Sokół Wola 9 13 26-13
7 UKS Suszec 9 7 15-35
8 ZET Tychy 9 7 6-25
9 Piast Bieruń 9 6 8-55
10 GTS Bojszowy 9 1 8-58
    01.07.2014r.    

Tabela trampkarze starsi - jesień 2013, Grupa TS 2:

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 MKS Lędziny 8 22 46-11
2 UKS GKS Tychy 8 21 56-9
3 Piast B.N. 8 15 32-22
4 GTS Bojszowy 8 10 19-26
5 LKS Gardawice 8 8 14-24
6 Fortuna Wyry 8 8 14-25
7 ZET Tychy 8 8 16-25
8 Grom Świerczyniec 8 7 12-38
9 Unia B.St. 8 4 7-36
  Aktualizacja: 16.11.2013