[singlepic=9313,360,320]

Trener Wiesław Szwarocki i kierownik Bogusław Stasiński z drużyną.

Żaki kadra sezon 2011/2012:

Imię i Nazwisko Data urodzenia
Dawid Apajewski 29.12.01r.
Bartłomiej Głuchowicz 28.04.02r.
Wojciech Michalak 07.10.01r.
Łukasz Musioł 25.12.01r.
Bartosz Myalski 26.01.04r.
Szymon Nikiel 04.10.04r.
Mateusz Pawlas 16.07.02r.
Maksymilian Piwowar 22.04.02r.
Szymon Siwek 01.02.01r.
Adam Kasperczyk 05.05.01r.
Michał Radzięta 08.05.02r.
Jakub Koczur 17.12.02r.
Marcin Maniura 21.01.04r.
Przemysław Szwajda 03.11.01r.
Maciej Krzemień 19.01.02r.
Dawid Włosiński 04.05.04r.
Olivier Stasiński 30.03.04r.
Wojciech Bielecki 14.09.01r.
Kamil Piszczek 03.07.02r.
Karol Kołodziejczyk 25.09.02r.
Jakub Ziajka 24.09.04r.
Trener: Wiesław Szwarocki  

Żaki - terminarz i wyniki - sezon 2011/2012

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Jesień (gr. II):        
MKS pauza   12.09. -
MKS Orlik Czechowice 0:12 19.09. 17.00
Stal Chełm MKS 3:6 01.10. 11.00
MKS MOSM Tychy 2:13 03.10. 16.00
Iskra II Pszczyna MKS 7:3 (Musioł 2, Kasperczyk) 08.10 10.30
MKS Goczałkowice 3:0 w.o. 17.10. 16.00
Unia B.St. MKS 6:5 (Siwek 2, Szwajda, Musioł, Stasiński) 24.10 15.00
Wiosna - gr. 2:        
MKS Sokół Wola 4:3 (Siwek, Piszczek, Szwajda, Kasperczyk) 30.04 17.00
Nadwiślan Góra MKS 3:2 (Siwek, Kasperczyk) 07.05 18.00
MKS Unia B.St. 9:1 (Kasperczyk 5, Stasiński, Pawlas, Kołodziejczyk, Piszczek) 14.05 16.00
MOSM Tychy MKS 3:2 (Siwek 2) 21.05 18.00
Stal Chełm Śl. MKS 5:2 (Siwek 2) 28.05 18.00
MKS LKS Łąka 6:8 (Kasperczyk 3, Michalski 2, Siwek) 12.06 16.00
LKS Mizerów MKS 3:0 w.o. 13.06 18.00

Tabela Żaki (grupa II) - jesień 2011

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 UKS Orlik Czechowice-Dziedzice 6 18 35-5
2 LKS Goczałkowice 6 12 29-9
3 Iskra Pszczyna 6 10 16-16
4 MOSM Tychy 6 9 21-20
5 Unia B.St. 6 7 27-29
6 MKS Lędziny 6 6 21-39
7 Stal II Chełm Śl. 6 0 3-35

Tabela Żaki - wiosna 2012, Grupa 2

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 LKS Łąka 7 21 51-27
2 LKS Mizerów 7 18 62-15
3 MOSM Tychy 7 15 36-18
4 Nadwiślan Góra 7 7 24-37
5 Sokół Wola 7 7 26-45
6 MKS Lędziny 7 6 25-26
7 Stal Chełm Śl. 7 6 19-47
8 Unia B.St. 7 3 24-52