Przypominamy, że począwszy od miesiąca lutego 2016 r. Zarząd Klubu podjął decyzję o wprowadzeniu składek członkowskich dla zawodników grup młodzieżowych, tj. od żaków do juniorów. Całkowity dochód z comiesięcznych składek w kwocie 20 zł, zostanie przeznaczony na potrzeby organizacyjne, sprzętowe danej drużyny.

Składki prosimy wpłacać na nr rachunku bankowego Klubu: 73 1050 1399 1000 0022 0166 3545 (Miejski Klub Sportowy „Lędziny”, ul. Stadionowa 1, 43-140 Lędziny), wraz ze wskazaniem tytułu przelewu. Istnieje także możliwość opłacenia składek z góry oraz na przyszłość.

Treningi zawodników z rocznika 2007 i młodsi, pod wodzą trenera Ryszarda Wowro, odbywają się we wtorki i piątki o godzinie 17.00.

[singlepic=14533,360,320]

[singlepic=14351,360,320]

F1 – grupa A wiosna 2016 (mistrzowska)

Rywale:

UKS II SPS Wola – trener Gazda tel. 602756222

LKS Brzeźce – trener Paździor  tel. 506445597

LKS Rudołtowice Ćwiklice

Znicz Jankowice – trener Madeja tel. 784053711

Siódemka Tychy – trener. Tauliczek tel. 504230452

GOL II Bieruń – trener Ozimina tel. 603 646 064

APN I GKS Tychy – trener Białoń tel. 793020387

Unia Bieruń Stary – trener Cieślak 660300718

I turniej:

W sobotę 16 kwietnia drużyna żaków rozegrała w Tychach swój I wiosenny turniej. Po dwóch bardzo dobrych i zaciętych meczach pokonała APN Tychy 5:3 i Unię Bieruń 4:0.
Skład MKS-u: P. Kupczyk, D. Seget, D. Labe, B. Tabuła, B. Płoski, K. Kubica, I. Larysz, B. Seidel, K. Morkisz, K. Warzycha, M. Czerniak.
Bramki zdobywali: B. Płoski, I. Larysz po 3, B. Tabuła 2 i K. Kubica 1.
Zawodnikiem meczu z APN Tychy został Igor Larysz, natomiast z Unią Bieruń Bartosz Płoski.
Na pochwałę, zdaniem trenera Ryszarda Wowro, zasłużyli również obrońcy Dominik Labe i Daniel Seget.
[singlepic=14645,360,320]
II turniej:
Z powodu wycofania się Siódemki Tychy drużyna żaków w składzie: K. Kubica, D. Labe, D. Segeth, D. Gralak, B. Płoski, B. Tabuła, E. Zatoń, M. Czerniak, B. Seidel, I. Larysz i K. Warzycha rozegrała tylko jeden mecz, rywalizując w minioną sobotę (tj. 23 kwietnia) 2 x 30 minut z LKS Brzeźce i wygrywając 13:3.
Bramki zdobyli: Eryk Zatoń 5, Bartosz Płoski 4, Igor Larysz 3 i Borys Seidel 1.
Zawodnikiem meczu został Dominik Labe. Brawa należą się też Kacprowi Morkisz,  który mimo kontuzji przyjechał dopingować kolegów.
III turniej
III turniej żaków rozegrano w piątkowe popołudnie (29 kwietnia) tym razem w Lędzinach, a piłkarze Ryszarda Wowro rywalizowali z Golem Bieruń i UKS Wola, które tego dnia okazały się lepsze pokonując MKS 11:2 i 9:0.
Po jednej bramce dla MKS-u zdobyli Bartosz Tabuła oraz Eryk Zatoń, którzy byli najlepszymi zawodnikami naszej drużyny.
Skład MKS-u: P. Kupczyk, K Kubica, I. Larysz; E. Zatoń, D. Labe,  B. Tabuła, D.Gralak, K. Warzycha, M Czerniak, B. Seidel, P. Lipniarski, K. Morkisz, Sz. Rzepus, J. Stolecki, B. Czudaj, B. Płoski.
IV i V turniej

W dniach 7 i 13 maja br. drużyna żaczków rozegrała kolejne dwa turnieje, rywalizując w Rudołtowicach i Brzeźcach.

W turnieju IV rozegranym w Rudołtowicach grając w składzie: P Kupczyk, D. Labe, B. Płoski, I. Larysz, E. Zatoń, Sz. Rzepus, D. Gralak, K. Morkisz, K. Warzycha, M. Czudaj nasi najmlodsi pilkarze pokonali żaków z Jankowic 9:2 i przegrali z gospodarzami 6:4. Bramki zdobyli: Eryk Zatoń 6, Bartosz Płoski 4, Szymon Rzepus 2 i Igor Larysz 1. Zawodnikami meczu zostali Bartosz Płoski i Eryk Zatoń.
W Brzeźcach z kolei podopieczni Ryszarda Wowro rozegrali turniej V pokonując miejscową drużynę 4:0 i ulegając Gol Bieruń 5:7. Strzelcami bramek zostali: Bartosz Płoski 6 i po 1 Bartek Czudaj, Szymon Rzepus i Maciej Kawała, a zawodnikami meczu zostali Bartosz Płoski i Daniel Segeth.
Skład żaczków z Brzeźć: P. Kupczyk, D. Segeth, B. Czudaj, K. Morkisz, Sz. Rzepus, B. Płoski, M. Kawała, K. Warzycha, M. Czerniak, i P. Lipniarski.
VII i VIII turniej
W siódmym już wiosennym turnieju żaczków rozegranym w Lędzinach, podopieczni trenera Ryszarda Wowro wygrali z rówieśnikami z Jankowic 6:1, a po bardzo dobrym i zaciętym meczu ulegli UKS SPS Wola 1:2. Z kolei, w następnym turnieju w Rudołtowicach najmłodsi piłkarze MKS pokonali gospodarzy 12:8. Bramki w trzech wskazanych meczach strzelili: Igor Larysz 7, Eryk Zatoń 6, Bartosz Płoski 4 i Bartosz Tabuła 2.
Skład MKS-u: Paweł Kupczyk, Kacper Skotnik, Dominik Labe, Bartek Czudaj, Kacper Morkisz, Bartosz Płoski, Eryk Zatoń, Bartosz Tabuła, Maksymilian Czerniak, Dominik Gralak, Maciej Kawała, Piotr Lipniarski, Kacper Warzycha, Szymon Rzepus, Daniel Segeth, Borys Seidel i Igor Larysz.
Najlepszym zawodnikiem meczu z Jankowicami wybrany Bartosz Płoski, z SPS Wola Bartek Czudaj, a z Rudołtowicami Eryk Zatoń.

Jesień 2015

TURNIEJ I

Skład MKS Lędziny: Paweł Kupczyk, Bartek Czudaj, Karol Kubica, Dominik Gralak, Dominik Labe, Igor Larysz, Daniel Seget, Bartek Tabuła, Kacper Warzycha, Eryk Zatoń.

Rozegrane mecze:

Siódemka Tychy – MKS Lędziny 7:0,

Gol I Bieruń – MKS Lędziny 0:8,

Strzelcy bramek: Zatoń – 4, Larysz – 2 , D.Labe, B.Tabuła – po 1.

TURNIEJ II:

Skład MKS Lędziny:  Bartek Czudaj, Karol Kubica, Dominik Gralak, Dominik Labe, Daniel Seget, Bartek Tabuła, Kacper Warzycha, Eryk Zatoń,  Kacper Morkisz, Szymon Rzepus, Borys Seidel.

Rozegrane mecze:

Unia Bieruń St. – MKS Lędziny 5:2,

Polonia Tychy – MKS Lędziny 0:8,

Gol I Bieruń – MKS Lędziny 1:9.

Strzelcy bramek: Zatoń – 8, Tabuła – 5, Sz.Rzepus, Labe, Czudaj – po 2.

TURNIEJ III:

Skład MKS Lędziny: B. Paweł Kupczyk, Karol Kubica, Dominik Gralak, Dominik Labe, Igor Larysz, Daniel Seget, Bartek Tabuła, Kacper Warzycha, Eryk Zatoń, Kacper Morkisz, Szymon Rzepus.

[singlepic=14354,360,320]

Mecze:

Siódemka Tychy – MKS Lędziny 5:0,

Gol II Bieruń – MKS Lędziny 4:1,

UKS Wola – MKS Lędziny 5:0,

Strzelec bramki Szymon Rzepus.

[singlepic=14350,360,320]

TURNIEJ IV (organizowany przez MKS Lędziny):

Skład MKS Lędziny: Dominik Labe, Igor Larysz, Eryk Zatoń, Kacper Morkisz, Szymon Rzepus, Bartosz Tabuła, Kamil Uglik, Paweł Kupczyk, Bartek Czudaj, Karol Kubica, Dominik Gralak, Kacper Warzycha.

Mecze:

MKS Lędziny – UKS Grom Tychy 1:4,

MKS Lędziny – APN Tychy 1:4,

Bramki: Larysz, Rzepus – po 1.

[singlepic=14356,360,320]

TURNIEJ V:

Skład MKS Lędziny: Dominik Labe, Igor Larysz, Eryk Zatoń, Kacper Morkisz, Szymon Rzepus, , Bartosz Tabuła, Kamil Uglik, Damian Seget.

Mecze:

MKS Lędziny – Sidemka Tychy 0:9,

MKS Lędziny – Czułowianka Tychy 2:1,

Bramki: E. Zatoń, Sz. Rzepus.

TURNIEJ VI organizowany przez MKS Lędziny

Skład MKS Lędziny: Dominik Labe, Igor Larysz, Kacper Morkisz , Bartosz Tabuła, Daniel Seget , Paweł Kupczyk, Bartek Czudaj, Kacper Warzycha, Karol Kubica, Eryk Zatoń, Kamil Uglik, Szymon Rzepus, Borys Seidel.

Rozegrane ecze:

MKS Lędziny – UKS Wola 0:5,

MKS Lędziny – APN Tychy 3:4

Bramki: Zatoń – 2, Tabuła – 1.

TURNIEJ VII organizowany przez Unię Bieruń Stary

Skład MKS Lędziny: Dominik Labe, Igor Larysz, Kacper Morkisz, Bartosz Tabuła, Daniel Seget , Paweł Kupczyk, Bartek Czudaj, Kacper Warzycha,

Rozegrane mecze:

MKS Lędziny – Unia Bieruń 0:2,

MKS Lędziny – Siódemka Tychy 1:8

Bramka: Larysz.

Turniej VIII organizowany przez MKS Lędziny

Skład MKS Lędziny: Dominik Labe, Igor Larysz, Kacper Morkisz, Bartosz Tabuła, Daniel Seget ,  Paweł Kupczyk, Bartek Czudaj, Kacper Warzycha,Karol Kubica, Eryk Zatoń, Kamil Uglik, Szymon Rzepus, Bartek Płoski.

Mecze: MKS Lędziny – APN Tychy 0:3.

Gol Bieruń nie dojechał, z tego powodu nasi młodzi piłkarze rozegrali godzinny sparing z APN Tychy, przegrywając 1:8. Strzelcem bramki był Bartek Płoski.

[singlepic=14432,360,320]

IX turniej – Czułowianka Tychy

Sobotni (07.11.) turniej żaków organizowany przez Czułowiankę Tychy był inny niż pozostałe, ponieważ trener Ryszard Wowro do rywalizacji wystawił aż 2 drużyny, i tak zespoły rywalizowały w następujących składach:

MKS Lędziny 1:                                    MKS Lędziny 2:

Paweł Kupczyk                                     Kacper Morkisz

Igor Larysz                                             Kacper Warzycha

Karol Kubica                                          Daniel Seget

Bartosz Płoski                                       Borys Saidel

Bartosz Tabuła                                     Szymon Rzepus

Bartek Czudaj                                       Dominik Gralak

[singlepic=14436,360,320]

Wyniki:

MKS 1 – Polonia Tychy 13:0 ,

MKS 1- Czułowianka 5:1 ,

MKS 2 – Polonia Tychy 3:0 ,

MKS 2 – Czułowianka 4:2 ,

MKS 1 – MKS 2  2:4

[singlepic=14437,360,320]

Strzelcy bramek:

Igor Larysz – 8 , Bartosz Płoski – 6 , Bartosz Tabuła – 6 , Szymon Rzepus – 6 , Kacper Morkisz – 3 , Dominik Gralak – 1 , Daniel Seget – 1 .