Trampkarze starsi - terminarz i wyniki - sezon 2008/2009

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
MKS Krupiński 2:0 (Ingram, Cuber) 05.09. 17.00
MKS Czarni Piasek 7:0 (Janik 3, R.Papacz 4) 12.09. 17.00
MOSM MKS 0:5 (Nagi, Cuber, Ingram, Janik, Papacz) 19.09. 16.00
MKS Łaziska I 7:1 (R.Papacz 2, Cuber 2, Szafrański, Janik, Ingram) 26.09. 16.00
Grobla Ćwiklice MKS 2:11 (R.Papacz 5,Janik 4,Szafrański,Nagi) 04.10. 9.00
MKS Sokół Orzesze 0:2 10.10. 15.00
Studzionka MKS 0:2 (Fąfara, Janik) 18.10. 12.00
MKS Goczałkowice 7:1 (Janik 2, R.Papacz, Ingram, Nagi, Maniura, Simonicz) 24.10 14.00
MKS Kobiór 14:0 (Cuber 4, 3 Janik, 3 Karkoszka, 3 Ingram, 1 R.Papacz) 03.04. 17.00
Czapla Kryry MKS 0:4 (Karkoszka 2,Janik,Ingram) 07.04. 17.00
Czarni MKS 0:5 (Cuber 2,Janik,Karkoszka,R.Papacz) 17.04. 18.00
MKS MOSM 3:1(Cuber 2, Żaba) 24.04. 18.00
Łaziska I MKS 0:3 (Cuber, R.Papacz, Janik) 01.05. 18.00
MKS Grobla 10:1 (Janik 3, Cuber 2, Ingram 2, Fąfara, Długajczyk, Żaba) 08.05. 18.00
Krupiński MKS 2:5 (Janik 2, Fąfara, Karkoszka, Cuber) 12.05. 18.00
Sokół MKS 0:1 (Janik) 15.05. 18.00
Goczałkowice MKS 2:7 (Cuber 3, Ingram 2, Żaba, Janik) 31.05. 9.00
MKS Studzionka 2:2 (Ingram, Cuber) 02.06. 18.00
MKS BTS Rekord B.B 2:1 (Cuber, Ingram) 11.06. 18.00
Kobiór MKS 0:8 (Nagi 2, Ingram 2, Janik, Fąfara, Cuber, Karkoszka) 12.06. 18.00
MKS Raków 1:5 (Karkoszka) 15.06. 17.00
MKS Czapla 6:3 (Janik 2, Ingram 2, R.Papacz, Kowalski) 19.06. 18.00

Trampkarze starsi - kadra sezon 2008/2009:

Imię i Nazwisko Data ur. Pozycja
Dawid Sitarz 1994r. B
Artur Pieczka 1994r. B/P
Marcin Kowalski 1995r. O
Adrian Czudaj 1995r. O
Tomasz Lis 1994r. O
Maciej Jałowy 1994r. O
Mateusz Długajczyk 1994r. O
Tomasz Fąfara 1994r. O
Rafał Maniura 1994r. O
Dawid Pypłacz 1995r. P
Zbigniew Janik 1994r. P
Nikodem Nagi 1995r. P
Rafał Papacz 1994r. O/P
Kamil Ingram 1994r. P
Krzysztof Simonicz 1994r. N
Damian Karkoszka 1995r. P/N
Mateusz Żaba 1994r. N
Szymon Szafrański 1994r. N
Witek Cuber 1994r. N
Trener: Tomasz Chwistek  

Tabela tyskiej ligi trampkarzy starszych 2008/2009:

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 MKS Lędziny 20 55 109-17
2 Krupiński Suszec 20 40 65-37
3 LKS Studzionka 20 39 50-31
4 Sokół Orzesze 20 35 46-39
5 MOSM Tychy 20 28 49-51
6 Polonia Łaziska 20 27 49-47
7 Leśnik Kobiór 20 22 54-88
8 Czapla Kryry 20 22 57-59
9 Czarni Piasek 20 17 29-56
10 LKS Goczałkowice 20 16 37-66
11 Grobla Ćwiklice 20 15 45-99

[singlepic=4825,360,320]

U góry od lewej:

Zbyszek Janik, Marcin Kowalski, Maciej Jałowy, Rafał Maniura, Nikodem Nagi, Dominik Maniura (kierownik), Tomasz Chwistek (trener)

U dołu od lewej:

Damian Karkoszka, Artur Pieczka, Tomasz Fąfara, Dawid Sitarz, Mateusz Długajczyk, Rafał Papacz, Kamil Ingram, Mateusz Żaba, Witek Cuber, Tomasz Lis, Adrian Czudaj