09/10

[singlepic=5414,360,320]

U góry od lewej: Wojtek Szumilas, trener Wiesław Szwarocki, Paweł Majer, Nikodem Nagi, Arkadiusz Łyszcz, Krystian Czarnynoga, Szymon Krzemień, Grzegorz Białorucki, Patryk Glaba, Marcin Kowalski, Adam Grzyb.

U dołu od lewej: Tomasz Umiński, Rafał Mróz, Damian Tomalik, Wojciech Uszok, Tomasz Szprengiel, Adrian Czudaj, Adrian Urbańczyk, Łukasz Szymura.

Trampkarze starsi kadra sezon 2009/2010:

Imię i Nazwisko Data ur.
Damian Tomalik  
Wojciech Uszok  
Marcin Kowalski  
Tomasz Umiński  
Rafał Mróz  
Tomasz Szprengiel  
Adrian Czudaj  
Adrian Urbańczyk  
Adam Grzyb  
Paweł Majer  
Arkadiusz Łyszcz  
Krystian Czarnynoga  
Szymon Krzemień  
Grzegorz Białorucki  
Patryk Glaba  
Łukasz Szymura  
Wojciech Szumilas  
Trener Wiesław Szwarocki

Trampkarze starsi - terminarz i wyniki - sezon 2009/2010

Dom Wyjazd Wynik Data Godzina
Sokół Orzesze MKS 3:2 (Szumilas, Białorucki) 04.09. 17.00
MKS Gardawice 3:2 (Szymura, Szumilas, Nagi) 11.09. 17.00
Leśnik MKS 6:1 (Szymura) 18.09. 16.00
MKS Czapla 1:1 (Szumilas) 25.09. 16.00
Łaziska MKS 7:1 (Szumilas) 02.10. 16.00
Goczałkowice MKS 2:10 (Szumilas 4, Nagi 2, Szymura, Czudaj, Krzemień, Łyszcz) 11.10. 9.00
MOSM MKS 0:9 (Szumilas 4, Umiński 3, Łyszcz, Kozłowski) 24.10 9.00
MKS Studzionka 3:0 (Szumilas 2, Nagi) 31.10. 13.00
MKS Pniówek 2:1 (Umiński, Szumilas) 07.11 9.00
MKS Sokół 2:2 (Szumilas, Umiński) 09.04 18.00
MKS Leśnik 1:5 (Pawlik) 23.04 18.00
Czapla MKS 2:2 (Szumilas 2) 01.05 11.00
MKS Łaziska 2:4 (Szumilas, Białorucki) 07.05 18.00
MKS Goczałkowice 5:0 (Szumilas 3, Czudaj, Białorucki) 14.05 18.00
MKS MOSM 3:0 walkower 28.05 18.00
Pniówek MKS 2:1 (Szumilas) 01.06 18.00
Gardawice MKS 3:0 w.o. 12.06. 9.00
Studzionka MKS 1:12 (Umiński 7, Szumilas 4, Białorucki) 15.06 18.00

Tabela tyskiej ligi trampkarzy starszych 2009/2010:

Pozycja Drużyna Mecze Pkt. Bramki
1 Polonia Łaziska 18 52 92-11
2 Leśnik Kobiór 18 40 117-20
3 Czapla Kryry 18 36 60-26
4 Pniówek Pawłowice 18 31 52-31
5 LKS Gardawice 18 31 63-32
6 MKS Lędziny 18 27 60-41
7 Sokół Orzesze 18 23 44-34
8 LKS Goczałkowice 18 12 30-97
9 LKS Studzionka 18 6 13-145
10 MOSM Tychy 18 4 12-106

[singlepic=6158,360,320]

Od lewej z góry Grzegorz Białorucki, Szymon Krzemień, Nikodem Nagi, Adrian Czudaj, Damian Tomalik, Rafał Mróz, Adam Grzyb, Tomasz Umiński, Wojtek Szumilas, od lewej z dołu : Bartek Kozłowski, Tomasz Szprengiel, Łukasz Szymura, trener Wiesław Szwarocki, Adrian Urbańczyk, Paweł Majer i Patryk Glaba

Wiosna 2010:)