W dniu 28.10. br. UM Lędziny ogłosił wynika głosowania w Budżecie Obywatelskim na inwestycje, jakie mają zostać zrealizowane w 2022 r. Miło nam poinformować, że wśród trzech zwycięskich projektów znalazł się ten dotyczący ogrodzenia i doposażenia boiska treningowego, które dzięki temu zyska nowe funkcjonalności.

Dziękujemy serdecznie każdemu kto  głosował na projekt zgłoszony przez MKS, ale i temu każdej osobie która zaangażowała się w zbieranie głosów i promowanie naszego projektu! Teraz tylko pozostaje dopilnować, by doszło do faktycznej realizacji projektu:)

Komisja skrutacyjna stwierdziła, iż w wyniku głosowania następujące projekty uzyskały najwyższą liczbę głosów w swoich okręgach:

Okręg nr 1 – Górki-Goławiec

Projekt nr 1 pod nazwą „Rozbudowa oraz częściowa modernizacja placu zabaw w Goławcu oraz budowa boiska do siatkówki plażowej (ul. Goławiecka)” uzyskał 28 poprawnych głosów.

Okręg nr 2 – Lędziny

Projekt nr 4 pod nazwą „Budowa Ogrodzenia oraz wiat rezerwowych boiska trawiastego przy MKS Lędziny (ul. Stadionowa)” uzyskał 469 poprawnych głosów.

Okręg nr 3 – Hołdunów

Projekt nr 6 pod nazwą „„Radosna Integracja” – Doposażenie placu zabaw Miejskiego Przedszkola
z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Lędzinach (ul. Hołdunowska)” uzyskał 353 poprawne głosy.

 


Łącznie oddano 1204 głosy, z czego:

– Głosy oddane w formie papierowej – 336
– Głosy oddane w głosowaniu poprzez formularz internetowy – 868

Spośród wszystkich oddanych 1204 głosów stwierdzono:

– Głosy ważne – 1059
– Głosy nieważne na podstawie § 10 uchwały Rady Miasta Lędziny – 145