Znamy nazwisko pierwszego piłkarza, który pożegna w przerwie zimowej MKS Lędziny. Jest nim Przemysław Włoch, który trafił do Lędzin przed obecnymi rozgrywkami.

Prawoskrzydłowy, który rozegrał jesienią w barwach MKS-u 6 spotkań (wszystkie w niepełnym wymiarze czasu, 226 minut na boisku) pożegnał się już z trenerem i drużyną, przeniesie się prawdopodobnie do Korony Harmęże. Przemkowi życzymy powodzenia w nowych barwach.

Co do innych ruchów kadrowych w MKS-ie, mówi się o powrocie Michała Gadaja, który miałby trafić do Lędzin z przeżywającej kłopoty kadrowe i organizacyjne Stali Chełm Śląski.  Ciekawostką jest także fakt, że do Unii Bieruń Stary przymierza się Łukasz Gardawski, który jeszcze minionej wiosny występował w zespole prowadzonym wtedy przez Marcina Polarza. Świadczy o tym fakt, że wystąpił w sobotę w sparingu Unii z GKS-em Tychy, zakończonym remisem 1:1.

Kolejne informacje transferowo-kadrowe, także i z innych klubów, wkrótce.