Od dnia wczorajszego, tj. 12.02. dostępne dla amatorskich drużyn piłkarskich są boiska piłkarskie na świeżym powietrzu, stąd też piłkarze MKS-u Lędziny skorzystali z możliwości rozgrywając sparing z LKS Łąka, czyli rywalem z którym wiosną rywalizować będziemy w grupie mistrzowskiej.

Był to pierwszy oficjalny występ kontrolny zespołu, który przygotowania do wiosennych rozgrywek wznowił już wcześniej, nie tylko w ścisłym reżimie sanitarnym, ale i w warunkach, które były zgodne z obowiązującymi obostrzeniami.

LKS Łąka – MKS 1:6 (bramki: 0-1 Gierczak, 0-2 testowany, 1-3 Kostrzewa, 1-4 testowany, 1-5 Kostrzewa, 1-6 Gnojczewski).

Sklad: Kuchta – Gnojczewski, Józefus (Giza 65), Krakowiak. Mielec, Rzepa, Zygma, testowany, Kostrzewa, Nowrocki (Czudaj 46), Gierczak.

Kadra zespołu pozostaje stabilna i nie zanosi się w zespole na duże zmiany kadrowe. Z drużyną trenera Napierały pracuje jeden potencjalnie nowy zawodnik, który zaznaczył już swą obecność w grach kontrolnych.

W następnym spotkaniu MKS zmierzy się z GKS II Katowice (20 luty).