W dniu dzisiejszym ponownie zapraszamy Wszystkich Sympatyków piłki, kibiców MKS-u na wydarzenie, jakiego w historii Klubu jeszcze chyba nie było. 18 marca 2016 r. (czyli już w najbliższy piątek) zapraszamy do hali sportowej PZS Lędziny na prezentację I zespołu MKS-u przed rundą wiosenną! 

W trakcie imprezy będzie możliwość zakupu karnetu na rundę wiosenną (cena 30 zł) oraz gadżetów klubowych. Odbędą się mecze piłkarskie między MKS Lędziny (rocznik 2007), a Gol Bieruń, między rodzicami zawodników, a trenerami MKS, odbywać się będą występy artystyczne, którym będą towarzyszyć konkursy z nagrodami. Będzie możliwość zakupu szerokiej gamy gadżetów (m.in. breloki, czapki, proporczyki, kubki, szale), a także ciast.

Co najistotniejsze, zostaną przedstawieni i powitani nowi zawodnicy w barwach lędzińskiej drużyny. Będzie okazja do podsumowania transferów, ale i do wspólnego, radosnego spotkania sympatyków lędzińskiej piłki.

Początek imprezy o godzinie 16.00. Planowane zakończenie, ok. godziny 18.30.

MKS-18-03-2016