Przypominamy, iż – celem usprawnienia procesu pobieranie składek – MKS Lędziny oddaje do Państwa dyspozycji portal www.mojaplatnosc.pl, w tym celu umieszczając stosowny odnośnik graficzny do panelu logowania w prawym górnym rogu portalu MKS. Rejestracja na portalu jest obowiązkowa. Informujemy, iż aktualnie składka wynosi 40 zł/miesiąc.

Portal ma umożliwić i usprawnić pobieranie składek członkowskich , celem ich przekazania na rzecz Klubu MKS „Lędziny”. W wyjątkowych, szczególnych sytuacjach składka może zostać zmniejszona, w tym celu prosimy o kontakt z Zarządem (Marcin Majer – tel. 505-891-657).

Ustalone zostaną indywidualnie warunki zwolnienia z całości bądź części opłaty, bądź forma rekompensaty na rzecz Klubu (np. w formie odpracowania, pomocy przy organizacji meczów). W razie braku kontaktu z Klubem, Zarząd MKS podejmie działania w celu omówienia szczegółów z rodzicami zawodnika. Brak zapłaty bądź kontaktu w sprawie, bądź opłacania składek, spowoduje wykluczenie zawodnika z treningów i meczów mistrzowskich.

W tym celu, rodzice zawodników proszeni są o utworzenie konta na portalu www.mojaplatnosc.pl, gdzie wymagane jest podanie danych osobistych i kontaktowych. System obejmuje m.in. powiadomienia sms o płatnościach.

Prezentujemy filmową instrukcję jak założyć konto i przypisać zawodnika do MKS Lędziny:

https://www.youtube.com/watch?v=jrG9tFNZyhM 

Rejestracja na portalu jest obowiązkowa!