W siedzibie Tyskiego podokręgu odbyło się losowanie par zespołów przystępujących do walki o puchar Polski podokręgu Tyskiego. MKS Lędziny swoje spotkanie 1/16 finału rozegra 26.08. na wyjeździe, a rywalem naszej drużyny będzie LKS Studzionka. W razie ewentualnej wygranej 9 września zagramy w 1/8 Pucharu na szczeblu podokręgu, a wtedy naszym przeciwnikiem będzie zwycięzca pojedynku Piast Pawłowice – Leśnik Kobiór. O dalszych możliwych rywalach napiszę jeśli pokonamy te pierwsze szczeble rozgrywek.

Tymczasem już w najbliższą sobotę, o godz. 11 na naszym boisku MKS w kolejnym sparingu podejmować będzie GKS II Katowice. Sparing ten wcześniej nie był zaplanowany, jednak naszej drużynie takie spotkanie na tydzień przed inauguracją ligi powinno wyjść tylko na dobre:) We wtorek, 5 sierpnia zagramy ostatni mecz kontrolny z KP (dawna Szczakowianka) Jaworzno, ale gdzie i kiedy ten mecz sie odbędzie jeszcze nie wiadomo.