Już 18.08 (wtorek) odbędzie się pierwsza runda pucharu Polski w podokręgu, jako że zespół MKS-u otrzymał (wylosował) w tej rundzie wolny los, do rywalizacji przystąpi w późniejszej fazie tych rozgrywek. Możliwa jest także kolejna zmiana w składzie naszej grupy a to za sprawą oczywiście LKS Łąka.

W meczach które się odbędą:

Chrzciciel Tychy – GKS II Tychy
LKS Studzionka – Unia Bieruń Stary
Znicz Jankowice – Josieniec Radostowice

LKS Woszczyce – Iskra Pszczyna
JUW-e Jaroszowice – Stal Chełm Śląski
Grobla Ćwiklice – Sokół Wola
Fortuna Wyry – Czarni Piasek
Sokół Orzesze – Ogrodnik Cielmice

Wisła Wielka – Brzeźce Kryry

Unia II B.S. – Leśnik Kobiór

(dane za www.lesnikkobiorc.futbolowo.pl)

W 1/8 finału (08.09. godz. 17.00) MKS zmierzy się zwycięzcą pojedynku Studzionka – Unia Bieruń.

Ponieważ z rozgrywek IV ligi wycofane zostały rezerwy GKS-u Jastrzębie, 8 sierpnia LKS Łąka zagra z Unią Rędziny w barażu o utrzymanie w IV lidze, co oznacza że w razie wygranej LKS-u grupa I albo będzie liczyła 15 zespołów albo zostanie przydzielony do niej inny zespół.