W najbliższą sobotę (3 sierpnia) o godzinie 17.00 MKS Lędziny rozegra pucharowe spotkanie z ligowym rywalem, czyli Sokołem Wola (prowadzonym od niedawna przez doskonale znanego nam Dariusza Grzesika). Będzie to I runda rozgrywek Pucharu Polski Podokręgu Tychy. Po tym jak w miniony weekend nasz zespół nie rozgrywał meczu kontrolnego, będzie to ostatnie i kluczowe przetarcie przed ligową inauguracją zaplanowaną na 10 sierpnia (z Ogrodnikiem Cielmice).

Kadra zespołu powoli się krystalizuje, wkrótce powinniśmy poinformować o szczegółach dwóch dopinanych transferów. Czy będzie ich więcej? Czas pokaże. Na razie wiadomym jest, iż z zespołem żegnają się Paweł Pusty, który z powodu studiów nie będzie w stanie kontynuować gry w MKS, a także Jacek Mikolasz, który zdecydował się na powrót do b klasowej Polonii Międzyrzecze. Nie będzie zatem już trenerem rezerw MKS-u, które w niedzielę 4 sierpnia (godzina 17.00) także przystąpią do pucharowej potyczki z UKS Warszowice. Drużynę rezerw poprowadzi w niedzielnym spotkaniu Zbigniew Janik.

Kolejną rundę rozgrywek PP zaplanowano na 21.08.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na oba pojedynki!