Kolejny rywal pokonany ! Nasze rezerwy po trudnej przeprawie w I rundzie, po raz kolejny stawiły czoła zespołowi Ligi Okręgowej i znów wychodząc z tego pojedynku zwycięsko. Nasza dwójka ograła na własnym boisku ZET Tychy 2:0 (2:0) i kontynuuje swoją drogę w Okręgowym Pucharze Polski. 

Tym razem przeciwnik bardzo dobrze grał piłką i raz po raz próbował wedrzeć się w nasze pole karne składnymi akcjami. W pierwszym kwadransie gry kapitalnie w bramce sprawował się Apajewski, który wyciągnął dwa groźne strzały przeciwnika. Gdy nasza obrona nieco zaspała, w bramce czuwał właśnie nasz golkiper. A zatem mogliśmy zająć się swobodnym rozegraniem piłki i szukać swoich szans.

Pierwszego gola zdobywamy za sprawą dobrego pressingu na drużynie przeciwnej, środkowy obrońca popełnia błąd przy wyprowadzeniu piłki, futbolówkę odbiera Adamus i pędzi na bramkę. Po drodze świetnie dryblując, radzi sobie z obrońcami rywali i pakuje piłkę do siatki na 1:0!

Drugiego gola dokładamy za sprawą szybkiej kontry po wybronionym rzucie rożnym dla ZET-ki, Janik wypatruje Nagiego i zagrywa piłkę za plecy obrońców. Nasz skrzydłowy wykorzystuje sytuację oko w oko z bramkarzem i pakuje piłkę do siatki.

MKS II Lędziny 2:0 (2:0) ZET Tychy

Strzelcy goli: Adamus, Nagi.

żółta kartka: Malicki

MKS: Apajewski – Rozmus, G.Krakowiak, Mielec, Giza (85′ Smaza), Dominiec, Majer (C), Janik (79′ Czudaj), Malicki, M.Nagi (46′ S.Krakowiak), Adamus (87′ R.Stencel).

Ławka: R.Stencel, D.Stencel, S.Krakowiak, Woźniak, Smaza, Czudaj.

W następnej rundzie o godzinie 16:30 na własnym boisku w środę (23.09.) nasz zespół podejmie LKS Wisłę Wielką. Zapraszamy na mecz już dziś !

PS. Zdjęcie pochodzi z meczu ligowego z LKS Mizerów.